Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A tokoli bortonben hogy...

A tokoli bortonben hogy zajlanak a korulmenyek?

Figyelt kérdés
Nem fogok odakerulni. Nem csinaltam semmi illegalisat,csak erdekel hogy1:mikor kelnek 2:milyen ott 3:ha valaki kakil es budi mit csinal a tobbi? Megveri vagy mit? 4:hanyan vannak egy szobaban? 5:fiuk es a lanyok egyutt vannak? Mekkora a szoba? Takaritja valaki a wc-t? Hanyszor furdenek? Ha furdenek kulon-vagy egybe? Elore is koszonom :)

2014. aug. 15. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Férfiak és nők értelemszerűen külön vannak ha büdöset szarsz akkor előfordul hogy megvernek és a rötyit is te fogod takarítani. Együtt "fürdenek" bár ahogy lehajolsz a szappanért inkább csoportos prosztata vizsgálat lesz mint fürdés.
2014. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A körülmények sohasem zajlanak.
2014. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elso:hat az rossz. Szerenvsere nem kerulok oda. Szokas szerint otthon pihenem a minddenapjaimat(nyari szunetben) :)
2014. aug. 15. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem csináltál semmit, akkor miért érdekel az, hogy mi történik ott? Egy ottani rab úgysem fog neked írni, mert nem írhat, egy szabadult, aki tiszta akar maradni, dettó, egy börtönőr és egy bíró - ha meg akarja tartani az állását - pedig nem írhat semmiről.


Ha odakerülsz, megtudod. Addig pedig ne foglakozz vele. Olvasd inkább a Monte Cristo-t. :)

2014. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi. Valahogy most a borton a maniam. Oda kerulni nem szeretnek csak valahogy kivancsi vagyok hogy milyen ott az elet. Lattam egy filmet es azota ezen a teman porgok. Jobban inkabb a fiatalkoruak bortone erdekel. Kik kerulnek oda. Mit csinalnak eloszor.
2014. aug. 17. 22:12
 6/10 anonim válasza:
Nem vidám a böri, a fiatalkorúak börtöne még kevésbé. Nem mai film, de a hangulat lejön belőle: https://www.youtube.com/watch?v=J4PSioh4ESc
2014. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso koszi :)
2014. aug. 19. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:

ugyan miert nem merne irni egy szabadult, megis mitol kellene tartani...foljelentenek, es bortonbe tesznek ujbol, mert leirtam a gyakorikerdesek.hu-n h mi zajlik a bortonben, amit tkp. mindenki tud, ugyan mar.

En ketszer voltam, igaz Tokolon nem Allampusztan meg Sandorhazan, meg ilyen elozeteshazakban.

1. Nem szoba hanem zarka, egyben olyan tizenvalahanyan vannak, de vannak kis zarkak is ez bortontol is fugg....a vecet a csicskak szoktak rendszeresen takaritani, ahogy mas munkat is a zarkan belul...keles hat pusztan vmikor olyan negykor mar csorgettek, aztan sorakozo volt eleg koran, de pecsen pl. csak ot vagy hat orakor kellett kelni. Furdes wtelen hetente egyszer, nyaron hetente haromszor, korletenkent kozos zuhanyzohelysegbe, a nok meg a ferfiak egyertelmuen teljesen kulon vannak, ez nem is kerdes. A zarka mittudomen olyan tiz negyzetmeter koruli, de voltam mar szallitas elott kis negyes zarkaban, az kb. tenyleg talan negy-ot nm volt csak...alig lehetett mozdulni, de amugy szep emlek nem volt rossz ott ulni, olyan ket hetig voltam ott. Egyebkent ha kivivod magadnak a tiszteletet, akkor utana mar semmi gond, csak teljen az ido, de ha vki csicska v kocsog lesza, v vmi ilyesmi alarendelt annak nem lennek a helyebe, en sajnaltam az olyanokat, de hat ez borton, nem egy szalloda. Kb. ennyi, es nem ertem, h ebben mi lenne a titok.

2014. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah ugy ertem h teljesen kulon a nok meg ferfiak, h nem csak furdesnel, hanem egyebkent is, rendes bortonok vagy ferfi v noi borton pl. noi kalocsa, melykut...ferfi allampuszta, csillag, sandorhaza, marianosztra, sopronkohida...az ilyen megyei elozeteshazakban (en pecsen vtam csak) ott vannak nok meg ferfiak is, de teljesen elkulonitve, seta is kulon ban stb.
2014. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2014. dec. 21. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!