Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van ilyen sok rossz...

Miért van ilyen sok rossz állapotú rendőr itthon?

Figyelt kérdés
Sok városban megfordultam már és sok rendőrrel találkoztam, de azt kell mondjam az általam látottak többsége meglehetősen rossz fizikai állapotban volt. Az egyik úgy köhög, mint egy 70 éves dohányos, a másik olyan kövér, hogy alig tud kiszállni az autóból, egy másik kegyetlenül izzad, még egy meg bika módra fújtat. Elég csak egyszer átmenniük a fizikai alkalmasságion, aztán onnantól kezdve elkophatnak? Vagy mi?

2014. aug. 16. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Nincsenek nagy elvárások mivel nem is kell sokat csinálniuk. Szinte csak vámolnak az út mellett.
2014. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokféle rendőr van, nem szabad általánosítani...
2014. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is kegyetlenül izzadok, mégis elég jó fizikai állapotban vagyok, van rajtam kb. 4-5 kilogramm felesleg, de izmos is vagyok mellette és lefutok neked 2 kilométert, ha kell.


Amikor hidegebb az idő és 15 fok van a házban, akkor én még simán boxeralsóban ülök mondjuk a gép előtt. Volt olyan, hogy korábban jött haza a barátnőm és nem fűtöttem fel a házat, mert nem voltam rá felkészülve, erre neki a takaró alatt kellett megvárnia pulóverben és hosszú nadrágban, mire 20-22 fok lett.


Nem vagyunk egyformák, ez genetika.

2014. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a kérdező merre látja ezeket a dolgokat, de felénk csupa fiatal, huszon/harmincéves rendőr van.

Teljesen élettől elrugaszkodottnak érzem a kérdést, azok a fiatalok akiket én szoktam egyenruhában látni nem rossz állapotúak.

2014. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

"és lefutok neked 2 kilométert, ha kell."


2kmt? Ezzel az óvodába nem vennélek fel. Látszik, hogy nem voltál katona, egy nyámnyila páva vagy.

2014. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"2kmt? Ezzel az óvodába nem vennélek fel. Látszik, hogy nem voltál katona, egy nyámnyila páva vagy."


Azért megnézném, hogy hányan bírnak lefutni Magyarországon 2 kilométert anélkül, hogy megállnának vagy komolyabban lelassítanának közben. Vegyük csak mondjuk a felnőtt férfilakosságot 18 és 50 év között.

2014. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Látszik, hogy nem voltál katona, egy nyámnyila páva vagy"

Mer' akik katonák voltak, azok kivétel nélkül szálfatermetű, izmos testű, jóképű erőemelőbajnokok, akik bármikor lefutják a maratont a 2000 méter olimpiai szintidején belül. Hagyjuk már...

2014. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hiába vagy pufi izmos, ha felül üres.

Pszichológiával sokkal több konfliktushelyzetet megoldottam már mint erővel. Arról nem is beszélve, hogy aki szerinted jól néz ki, az nem tud megemelni egy 50kg-os zsákot, de amúgy meg mindegyik szikár egész nap dobálná.

2014. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek több olyan rendőrt is, akikről külsőre meg nem mondanád, hogy egyáltalán futni tudnak, de a látszólag sportosakat mégis lealázzák.
2014. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!