Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van-e lehetőség autópálya...

Van-e lehetőség autópálya rendőrséghez kerülni, illetve van-e lehetőség erre itthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék Magyarországon rendőr lenni, pontosabban autópálya rendőr. Tudom hogy ahoz hogy rendőrtiszt legyek egy rendőrtiszti iskolát kell elvégezni, de azután hogyan tovább? Hogy tudnék autópálya rendőr lenni? Milyen ágon induljak el stb?

2014. júl. 12. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Az is olyan járőr, mint a többi. Rendőrszakközép. Ez nem a Cobra.
2014. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ez nem a Cobra. Gondoltam hogy ezt fogják felhozni... Csak mivel nem vagyok ezekbe még jártas nem igazán tudtam hogy fogalmazzam meg a kérdésem ezért a lényeget írtam. De köszönöm a választ!
2014. júl. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!