Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek hogyan fogják...

Szerintetek hogyan fogják feltölteni a jövőben a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Ha folytatódnak a tömeges leszerelések.
2014. aug. 17. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Úgy ahogy az elmúlt 30-40 évben. A rendőr szakma még mindig népszerű a >80 IQ kategóriában, szóval lesz utánpótlás.
2014. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aki csak fröcsögni tud, az minek olvassa ezt a témakört?
2014. aug. 17. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy most. Már a hallgatói jogviszony megkezdésekor teljes fizetést ajánlanak fel, pedig az iskolapadot koptatja a tanuló.

Begyűjtenek egy rakás embert így válogatás nélkül, mert az ember kell. Majd egy rakás olyan ember jelentkezik, akinek nem is érdeke a rendőri pálya, csak kedvező, mert ad fizetést és inkább oda megy.

Arról nem is beszélve, hogy ezért egy rakás alkalmatlan embert szednek össze, olyanokat akiket még maguk a rendőrök is szidnak és alkalmatlannak találnak.


Hallottam már olyan fiatal rendőrről, aki még nem is volt teljes jogú rendőr de kivágták, mert drogozott. A mai fiatalok zöme valamit "benyom" magába, már nem az alkohol hanem a kábszer a divat. Pont ezek a fiatalok ne lennének ilyenek????


Van pszichológus ismerősöm, aki egyértelműen kimondja, hogy ezeknek a fiataloknak a nagyon nagy százaléka a hétköznapi életben is olyan pszichés problémákkal küzdenek, ami miatt segítségre szorulnak. Ott nem állják meg a helyüket, nemhogy a rendőrégen.

Ezt a jelzést már több oldalról megtették a rendőrség felé. Tudják, hogy baj van, de arra még nem jöttek rá, hogy a normális rendőröket kellene visszatartani kedvező feltételekkel. Helyette a régi tapasztalt rendőrök lesznek lecserélve ilyenekre.

2014. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ilyen utánpótlással úgysem lehet fenntartani a szervezetet. A frissen végzettek egy része is leszerel, ahogy lejár a 2 évük.
2014. aug. 17. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ismerősöm, aki rendőrködött kb 1 évig, aztán leszerelt mert kevesellette a pénzt.


Most kijárt Ausztriába szállodai takarítóak.Igaz, hogy néha ramaty meló, de jobban megfizetik, mint a rendőröket Magyarországon.

Ott kap ellátást, szállást is, így tud spórolni.

2014. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már a rendőrök is leszerelnek, és elhagyják a pályát? Erről nem is hallottam eddig.
2014. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

30 - 40 éve még megbecsült volt a rendőri hivatás, habár akkor senki nem érezte.

Ma munkahelyek hiánya miatt jelentkeznek, de egyikük se fog maradni talpasrendőr 60 éves koráig, leszerelnek jóval előbb. Akik mégis maradnak, azok legfeljebb parancsnoki beosztásokban.

A huszonéves és harmincas rendőrök jól jegyezzék meg: a magas vérnyomás, a gyomorfekély, a pszichés zavarok 40 éves kortól kezdődnek. És már hiába lesz meg a 25 év hivatásos szolgálati idő (ami kiszipolyozza az ember egészségét), nyugdíjra ne számítson senki.

2014. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt a közelben (nem mondok megyét, de az ország ~középső részén) is úgy hallottam, hogy egy nagyvárosban már szinte a rendőrök fele leszerelt. Töltik fel őket fiatalokkal, de azok meg nem bírják/ennyi pénzért nem stresszelik magukat.
2014. aug. 17. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:

#8:


Stressz akkor is van, ha több a pénz. Az viszont igaz, a sok megaláztatást kevés pénzért csak a bolond tűri. Márpedig a lealázásból kijut rendesen a parancsnokoktól és az állampolgároktól is egyformán.

2014. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Feltöltik 23-24 éves fiatalokkal. Érettségi legyen azt kész. Eszemet sem tudom mikor találkoztam már tapasztalt 40-45 éves rendőrrel.

Mindig csak ezek nyikhajok igazoltatnak akiken feszül az S-es poló (mert feszülnie kell, úgy a kemény), lóg a gatya mint az XXXXLes farmer egy nigga rapperen és köszönni, komunikálni nem tudnak, a jogszabályokat nem ismerik.

2014. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!