Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most miért ránk kellett...

Most miért ránk kellett kihívni a rendőrséget? Mikor mások sokkal zajosabbak?

Figyelt kérdés

Buli volt, vagyis kis társaság, ittunk, kicsit nevettünk, meg beszélgettünk, de nem ordítoztunk éjjel, hanem délután/este. 5-6 óra volt még csak!


Kijöttek a rendőrök. Hogy névtelen bejelentés.(a szomszéd pont kint cigizett, és mindent végig hallgatott tuti Ő volt!)


Mondták a rendőrök, hogy vegyünk issza, most csak figyelmeztetés, nem szeretnének még egyszer vissza jönni!

Én meg hivatkoztam arra, hogy forduljanak meg, ott építik a házat, hetek óta a flekszre, kalapálásra, faragásra kelek!

Ha az engem idegesít, és zavar, akkor hívhatom önöket?

A válaszuk: "Csöndben nem lehet házat építeni!"


Most miért ránk hívták a zsarukat? Az nem idegesíti őket, hogy fleksz megy reggel 7 től este 7 ig? Csak az, hogy mi a teraszon nevetünk, beszélünk?


Hol itt az igazság?

f19



2014. júl. 12. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Most hét vége van, és vannak, akik pihenni akarnak.

Zenét hallgatni lehet csöndben is, még hét végén is.


Dolgozni viszont nem lehet munkazaj nélkül, és hét végén eleve nem megy ott sem a munka.

2014. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most is kalapácsolács megy... Szombat van!
2014. júl. 12. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De ők a jövőjükről/munkájukról gondoskodnak, a te eseted egyszerűbb!
2014. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kitől várod az igazságot? Hogy, miért a szomszéd hívta ki őket, és miért hozzátok, azt csak ő tudja megmondani.

A rendőr meg oda megy, ahova hívják.

2014. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükségtelenül zavarnak valakit zajjal, akkor az hívhat rendőrt. Az építkezés nem szükségtelen. A teraszon részegen óbégatás az. (Tudom, én is ittam, a barátaim is ittak annak idején, és azt is tudom, hogy a részeg embernek nem ugyanaz a kicsit nevettünk és beszélgettünk. Ez kb. egyenlő a vihogunk mint a fakutyák, majd a Sanyi suttogva kiabál, hogy HALKANN, VÁRJÁ, HALLOD, HAAALKAN, MER A VÉNASSZONY KIHÍJA A RENDŐRT PFFFFFF HAHAHAHAHAHA, NAH, KOMOLYAN HALKAN MÁ"
2014. szept. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!