Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti ezt nem értitek, hogy már...

Davidpsp kérdése:

Ti ezt nem értitek, hogy már a rendőrségi autó rendszámokon nincs kiírva hogy "RB", hanem más lett a rendszáma. Ezt meg tudtátok mondani nekem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 11:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Az egyik rendszámon ki volt írva, hogy "LVG-245".
2014. aug. 25. 11:19
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván mint mindennek ennek is van oka. Én nem foglalkozok vele, nem az én dolgom. Vannak nagyon okos emberek akik ezt eldöntik helyettem.
2014. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

HAHAmarci!

Na, ne viccellj!

RB meg BDF meg ki a tököm tudja 20 éve!

2014. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez elég furcsa! Az egész rendőrautókon már nincs ki írva hogy "RB 12 45".
2014. aug. 25. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, te hány éves vagy? Rendesen magyarul tudsz-e esetleg?
2014. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lízingelt autók mind polgári rendszámot kapnak, a saját tulajdonúak esetén előfordul RB-s és polgári is (jellemzően felhasználási területtől függően).
2014. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Régen a rendőrség csak egyedi rendszámokat használhatott, azok az autók rendőrségi tulajdonban voltak, így kerülhettek rá az RB rendszámok.

A jelenlegi gépjárműállomány lízingelt, illetve vannak rendőrségi tulajdonúak is. A jelenleg beszerzett Opel Astra, Skoda Yeti, a készenléti rendőrségnek Volkswagen Caddy, Mercedes Sprinter mind egy beruházás alatt lettek véve, és már forgalomba helyezett autókat vásároltak, így azok civil rendszámosak. Ezek a szériák lettek kiosztva: LSS-, MGW-, MFR-

A NAV autói viszont még mindig RR rendszámmal jönnek ki, a civil jellegű autók is.

2014. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak most is rendőrségi tulajdonú autók teljesen átlagos rendszámmal. Szerintem már nem foglalkoznak azzal, hogy költsenek az átrendszámozásra. Arról nem is beszélve, hogy amikor el akarják majd adni kínlódni kell a vissza-rendszámozással, hogy el lehessen adni.
2014. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bp1985 ***** válasza:
A NAV-nál is rengeteg civil rendszámú autó van. Felirat sincs rajta.
2014. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!