Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani bukólámpás...

Tudnátok mondani bukólámpás autókat?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta tetszenek a bukólámpás autók. Tudnátok párat mondani, ami 800 ezer ft-ba beleférne, és még normálisan használható is? Úgy értem, napi használatra alkalmas állapotban hozzá lehet jutni.

Most ilyen régebbi Porsche-kat, meg hasonló drágán fenntartható kocsikat hagyjuk ki. :)



2014. aug. 21. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. ez és még pénz is marad : [link]
2014. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régebbi: Toyota Celica Honda Prelude, Toyota Supra, Mazda 323F,
2014. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És ezek közül szerintetek érdemes lenne valamelyiket befogni napi szintű használatra?
2014. aug. 21. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt van kb. az összes:


[link]


Ami legolcsóbban megvehető, és fenntartható, az a mazda 323 F

2014. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Húha, köszönöm a listát. Amúgy nem az olcsóságra megyek, a Porsche-t azért írtam példaként, mert az hiába öreg kocsi, egy vagyon a fenntartása.

Az nem gond, ha nem Swift szintű a költsége, de azért ne legyen luxusautó. :)

2014. aug. 22. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó én csakl mondtam. A 323F fenntartása egy mezei kompakt kocsié kb., ennél csak drágábban vannak. Kinek mi a drága, ezt neked kell tudni.
2014. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!