Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Emiatt előfordulhat, hogy...

Emiatt előfordulhat, hogy kevésbé súlyos ítéletet kap a Vác melletti Audi - Honda baleset Audis fiatal okozó?

Figyelt kérdés

[link]


A vétlen autón is téligumik voltak, de ez gondolom semmin nem változtat, hisz csak haladtak az úton. De ugye így nem igazán szabadott volna közlekednie. Biztosításnál pl. ez gond úgy tudom, nem fizet esetlegesen a biztosító, ha nem megfelelő gumik vannak egy autón. Viszont ugye így is súlyos ítéletet kap az a hülyegyerek aki kinyírta egy gyerek szüleit?


Valakinek 23 évesen hogy lehet amúgy annyi esze, hogy téligumikkal, valamint egy pótkerékkel száguldozik nyáron?


De egy tanult, művelt egyetemen dolgozó házaspárnak is hogyan lehet annyi sütnivalója, hogy téligumikkal szerelt autókkal mennek nyáron hosszú útra a gyerekükkel, meg még két személlyel?



2014. szept. 2. 23:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem kötelezi a személygépkocsi vezetőt az idény szerinti cserére!

Nekem is még a tavalyi téliek vannak fenn, mert már nem volt értelme leszerelni!

Veszek új télit!

-NAGY LESZ A HÓ!-

A kocsi stabilitását befolyásolja, természetesen!

De a sofőr a vétkes, nem a téli abroncs!

2014. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Teljesen egyértelmű amúgy, hogy csóró volt a gyerek, hisz régi autó, plusz téligumi nyáron egyértelmű, szóval a baleset egyértelműen a politikusok hibája is, hogy nincs pénzük az embereknek. Viszont akkor se értem, hogy valaki hogy lehet ennyire gyökér hülye idióta, hogy téligumikkal meg nyárigumi pótkerékkel száguldozik.


A vétlenként meghalt szülőket pedig ez a büdös parlament, ezenbelül Orbán a saját halottjaiként kéne bejelentenie, ugyanis miatta halt meg ez a két ember. Hogy ennyire keveset keresnek még az egyetemi tanárok is, hogy csak ilyen autóra futja. Bezzeg Orbán vadiúj luxusautóval jár. Ő simán túlélte volna ezt.

2014. szept. 3. 00:21
 3/20 anonim ***** válasza:

A vétlen autó igazából lényegtelen milyen gumival volt szerelve. Nem segített volna az se.


A vétkes remélem megkapja amit érdemel.

2014. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
egyetértek, nem az abroncsok a hibásak. És remélem megkapja a méltó büntetését.
2014. szept. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Semmi baj a téligumival, csak hamarabb kopik nyáron, mint a téligumi.Csak nem kellett volna 90-es táblánál 160-nal menni.
2014. szept. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Végigolvastam én is ma korábban a cikket, de nekem csak annyi jött le belőle, hogy ha felemás gumikkal közlekedsz, akkor vezess óvatosan, mert nehezen irányítható akkor az autó. Az audis srác viszont gondolom nem 90-nel ment, ha ennyire összetört a másik kocsi...


Egyébként az áldozatok attól még, mert egyetemen tanítottak, nem feltétlenül voltak tehetősek. Talán ezért is volt a kocsijukon téli gumi.

2014. szept. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"De egy tanult, művelt egyetemen dolgozó házaspárnak is hogyan lehet annyi sütnivalója, hogy téligumikkal szerelt autókkal mennek nyáron hosszú útra a gyerekükkel, meg még két személlyel?"


Ezzel mi a gondod? Én is egész évben téli gumikkal járok. Csak a bolond ember cserélgeti.

2014. szept. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elő.
2014. szept. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Na igen, azért volt a kocsijukon téligumi. Meg azért nem voltak komolyabb autóval.. Egy jobb autójuk van, még ma is élnek..


Hát nemtom utolsó, én azért cserélgetem, fő a Biztonság.


De pótkerékkel tényleg gáz, hogy ennyire gyorsan ment, ész nélkül. Nekem is volt egy kis ideig pótkerekem defekt miatt. Pont jobb-hátul, mint ennek a gyökérnek. De én akkor úgy közlekedtem az autóval mint egy 80 éves bácsika. És még a korom is pont 23 volt akkor. Viszont nem csak a srác a hibás, hanem a sors is egy mocsok dolog, hogy pont egy család jött szembe és pont egy ilyen gyenge autóval.


Nem pedig egy teherautó, vagy kamion.. Akár egy komolyabb autó. Amivel a srác volt, az se számít komolynak, jó régi kocsi, csak hát ugye német.......

2014. szept. 3. 05:24
 10/20 anonim ***** válasza:
Telje mértékben a fiatal hibáztatható ezért...de ezt a komcsi "a politikus miatt vagyunk szegények" dumát felesleges idekeverni, nem a politikustól kell várnod a pénzt, hanem magadnak megkeresned.
2014. szept. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!