Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Attól, hogy valaki fiatalon...

Attól, hogy valaki fiatalon osszetört autót, méglehet jó vezető élete során?

Figyelt kérdés

Szégyen 17-20 évesen lecsuszni árokba? Beletolatni másba? Vagy rakanyarodni valakire?

Attól, hogy ilyet csinált az ember, mrg vezethet később profi módon?



2013. dec. 20. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában egyszer mindenki karambolozik.
2013. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Haverom 300E km után csúszott árokba. Csak az nem hibázik aki nem csinál semmit.

Persze van ellenpélda is, Papám 1,2M km alatt sose csinált balesetet, még letolatást sem.

Szóval ezektől nem kell befosni, gyakorolni kell.

2013. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szégyennek szégyen, de belefér. Nem ezen múlik, hogy jó vezető lesz-e valaki.
2013. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még '98 - ban törtem rommá egy kocsit piásan. Szerencsére semmi jóvátehetetlen nem történt, egy haverom sérült meg, de nyom nélkül meggyógyult. Kemény lecke volt.

2001 óta kamionos vagyok, messze hét számjegyű kilométerrel. Tanulni kell az ilyen esetekből, ha már egyszer megtörtént. Le kell vonni a tanulságokat és tovább lépni.

2013. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatalkori hév gyakran vezet ilyenhez, jó esetben tanul belőle az ember ,főleg ha saját pénzből kell mindent megcsináltatnia ,és máskor jobban vigyáz.
2013. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!