Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Még július 19. -én szakítottam...

Még július 19. -én szakítottam a barátommal, visszaküldtem neki minden cuccot, ő nem akarja az én dolgaimat visszaadni. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

csinálhatsz bármit, ha nincs számlád tételesen minden egyes dologról, amit követelsz rajta, még polgári pert sem tudsz indítani.

de ha a perig el is jutnál, hogy bizonyítod be,hogy ezek a cuccok mind nála vannak?

esélytelen az egész!

ilyenre a rendőrség nem megy ki házkutatást tartani, mert nem bűncselekmény.

2014. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Újjáélesztik a CCCP-t és Sztálint.
2014. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél új cuccot. Vagy fogadd meg a 2. tanácsát: Újjáélesztik a CCCP-t és Sztálint.
2014. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor semmit.
2014. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még az anyjával lakik, az anyja augusztus 1.-jén megígérte, hogy visszakapom a "rongyokat", akkor próbálkozzak nála?

Ha ott állok az ajtajuk előtt és kihívják a rendőrséget (amit amúgy már sms üzenetben megkaptam, hogy rám hívja a zsarukat), akkor a rendőröknek hiába fogom mondani, hogy ott vannak a cuccaim, nem fog semmi történni?

2014. szept. 6. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!