Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mik lesznek a következő lépések?

Mik lesznek a következő lépések?

Figyelt kérdés

A testvéremet és a férjét beidézték a rendőrörsre vallomást tenni tulajdon elleni szabálysértés miatt két héttel ezelőtt..mondván,hogy az apródon hirdetett terméket az illető nem kapta meg.Ők elmondták,hogy márpedig feladták a csomagot...

A mai napon hívták őket az illető helyi rendőrörsétől és szóban (ill. telefonon keresztül ) is kikérdezték őket...

Hogy fog zajlani tovább a dolog?

az ára terméknek 9000 Ft volt.


2014. szept. 23. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
a postán kapott igazoló szelvényt el kell vinni a rendőrségre, ennyi a történet.
2014. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy állítólag nincs meg a szelvény (mondjuk több mint 4 hónap telt el)...ennyi idő után én sem tartanám meg.

De állítólag a rendőrök lekérték a postán és ők látják,hogy nem történt csomagfeladás...erre azt mondta a tesóm,hogy nem biztos,hogy csomagként adta fel...lehet,hogy sima levélként.Így is utána tudnak nézni a postán? mi az ügy további menete??? (ez érdekelné őket jobban)

2014. szept. 23. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Egy csomagot nem lehet levélként feladni... Tesód kamuzik, tessék szépen visszafizetni a 9000 forintot meg a bírságot és kész.
2014. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

állítólag, lehet, nem biztos


hagyjuk már, remélem jól megüti a bokáját.

2014. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is erre gyanakszom,hogy nem mondd igazat :S :(

és akkor mi lesz tovább?

Hogy fizesse vissza,ha nem tudja felvenni vele a kapcsolatot...meg nem is lenne jó ötlet,ha most amikor már a rendőrség is benne van,akkor felvenni vele a kapcsolatot

2014. szept. 23. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egy csomagot nem lehet levélként feladni..."


Elég tág határok között mozog, mit lehet levélként feladni és mit nem. Elég nagy dolgok is mehetnek, ha nem haladja meg a tömegük a 2kg-ot. Én pl. adtam már fel 5db DVD tok méretű (csak hogy könnyebb legyen elképzelni) fél kilós dobozt is levélként, mert még ajánlva elsőbbséggel is olcsóbb volt, mint csomagként lett volna.

2014. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Levélként még fel tudta adni,mert nem volt 2 kg
2014. szept. 23. 16:36
 8/10 anonim ***** válasza:

"Egy csomagot nem lehet levélként feladni"


Ja, majd pont te fogod megtiltani.. Köcsög!

2014. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fel lehet adni, ha nincs 2 kilós és rendesen be van csomagolva téglatestként és a mérete is a határérték alatt van - ami jó nagy amúgy.


Ajánlott levélként kell feladni és akkor kap róla bizonylatot-


Én addig megtartom ezeket a bizonylatokat, örökre.


Csaló, és hazug és lopós magyar emberek között, akik ebben az országban laknak zömmel, sajnos félelemben kell élni. Nem szabad bizalommal lenni.

2014. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túl sokat az igazoló szelvénnyel sem ér sokat az ember, mert szinte minden csaló feladja a csomagot, csak téglát tesz bele.

Jelen esetben a szelvény sokat jelenten, mert azt állítja, hogy nem kapott semmit. De ha ő azt hazudná, hogy téglát kapott akkor lenne baj.

2014. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!