Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó genetikára utalhat? Mik...

Ez jó genetikára utalhat? Mik a következő lépések?

Figyelt kérdés

18 éves fiu vagyok, kb. 2 éve edzek komolyabban.

Vagyis, fél éve szinte semmit nem edzettem,az izomzatom mégis nemhogy csökkent, szerintem nőtt. Erőben kicsit visszaestem,a néhai edzések ezt mutatják. Mégis nőttem,és izomból semmit sem vesztettem,jól nézek ki,pedig nem erőltettem meg magam sosem etéren. Ez jó fizikumra utalhat?

72kg vagyok, 177 cm. vékony csípő,széles hát. Továbbiakban komolyan szeretnék foglalkozni a testépítés szépségével,mik a tervek szerintetek? Nem akarom elkapkodni,mert az sem jó ha ennyi idősen nagyon komoly anabolizmus indul be. Szedtem 95%-beta-ecdysteront már, jófajta tömegnövelőt,fehérjét. Naturál akarok maradni, sőt :csak normális étrend+ edzés. Ennyi. Köszi előre is



2013. jún. 26. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy nem nadzolásból mondom,de kicsit igazságtalannak tartom,hogy vannak barátaim,akik keményen edzenek,és nem néznek ki úgy,mint én,pedig fele annyit sem foglalkozok az egésszel. Akkor ez csak a genetika lehet nem? -u.i.: kiskoromban pedig csont és bőr voltam kb
2013. jún. 26. 14:54
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem edzettél, akkor nem is nőttél. Maximum átver a szemed. A genetikád egész jó lehet, ne add fel az edzést. Maradj naturál, de a fehérje és amiket szedtél mellé beleférnek (ecdysteron határeset, MÉG nem doppinglistás).
2013. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hát igen, legál szteroid elméletileg. a kúra alatt eléggé felerősödött a szexuális vágyam,finoman fogalmazva:D

- De elméletileg 21 éves korig nő az izomzat,lehet hogy csak ezért látom így

2013. jún. 26. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
A csontozat nő addig, nem? A ß-ecdysteron nem szteroid, a szteoid az külsőleg bevitt tesztoszteront jelent. Legaláis szteroidok nincsenek, és akkor nem leszel tőle nem-naturál, hogyha doppinglistás lesz. Csak ha külső tesztoszteront viszel be, akkor leszel nem-naturál.
2013. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, hát akkor a legjobb. Maradok mindíg naturál
2013. jún. 27. 01:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom láttad-e ezt a videót, ha nem akkor nézd meg: [link]

Nagy Sándor Csaba ő is egy naturál testépítő/versenyző.

Nekem ez az egyik kedvenc BB.TV részem, ha ráérsz szerintem majd a többit is nézd meg :)

2013. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés megnézem köszi:)
2013. jún. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!