Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért vannak ilyen rendőrök,...

Miért vannak ilyen rendőrök, akik egy szimpla kocsmai konfliktust ennyire felturbóznak, mint ezek a kikupálódott barbárok?

Figyelt kérdés

Csak a testemen át, gondolta a nő, és a rendőrautó elé feküdt

INDEX

2014. 10. 10. 08:29


Gyorsított eljárásban állítanak bíróság elé egy nőt, aki rendőrökre támadt kedden délután Vásárosnaményban, közölte az ügyészség.

A vád szerint a nő az élettársával iszogatott egy presszóban, ahol összevesztek és összeverekedtek. Egy vendég kihívta a rendőröket. Két járőr érkezett a helyszínre, a férfit meg akarták bilincselni, de ő ellenállt. A nő ekkor támadt a rendőrökre, az egyenruhájukat rángatta, kiabált, és szidta őket. Végül ájulást színlelve a rendőrautó elé feküdt, de ezt néhány perc múlva megunta, és ismét megrángatta a járőrök egyenruháját.

Megbánta, amit tett, felfüggesztett börtönnel megúszhatja.



2014. okt. 10. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Miért van az, hogy amíg más ember elmegy dolgozni, addig valaki "iszogat" egy presszóban, majd összeverekszik az élettársával.


Takarodjanak börtönbe az ilyenek, ha büdös nekik a munka.

(Lehet a kertet is művelni, meg falevelet gereblyézni így ősz tájékán.)

2014. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Most ebben mi a felturbózás? Még a jól megérdemelt arconbszást se kapta meg se a nő, se az élettársa.
2014. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 LazyJones ***** válasza:
82%

Most itt mi is a baj a rendőrökkel? Érkezett egy lakossági bejelentés, hogy verekedés van. Ilyenkor a járőröknek KÖTELESSÉGÜK kimenni intézkedni. A pasi gondolom, velük is kötekedett, vagy nem hagyott fel a nő verésével, így előállították, ami együtt jár a megbilincseléssel - elsősorban a nő védelme miatt. A nő nekiment a rendőröknek, akik tetszik, vagy sem, közfeladatot ellátó hivatalos személyek. Így az ő akadályozásuk és megtámadásuk bűncselekménynek minősül - így benevezett egy eljárásra, aminek a vége egy valószínűsíthető felfüggesztett börtön lesz.


Amúgy gondolj bele: nem mennek ki, kedves úriember meg véletlenül agyoncsapja vagy megbicskázza az asszonyt. Akkor mi lenne? Hogy a bunkó trollok csak fánkot zabálnak, és szarnak rá, ha valakit megölnek egy kocsmában?

2014. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Miért kell a rendőröknek egy családi civódásba beleavatkozniuk? Nem tanultak ezek jómodort?
2014. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát mindenki menjen nyugodtan a presszóba és intézze ott a család problémáit. Ha esetleg eltörik egy-két pohár, borul néhány asztal, ne tessenek a rendőröket hibáztatni, hogy miért nem intézkedtek. A presszós meg így járt, a rendőrök nem avatkoznak bele a családi civódásokba.


Ez persze irónia volt...


Hát azért vannak problémák...

2014. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem én se. Mi ez a hatalmas gyűlölet a rendőrökkel szemben? Nekem amikor volt velük dolgom egy kisebb koccanás után, semmi baj nem volt. Szót fogadott mindenki nekik ők meg nem keménykedtek, hanem segítettek.


Máskor részegen fetrengtem a Duna parton, odajöttek, nem tudtam igazolni magam de elég volt bediktálni az adataimat, leellenőriztek és mentek tovább, pedig simán meg is büntethettek volna, vagy bevihettek volna.


Megáll az eszem.

2014. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mi ez a hatalmas gyűlölet a rendőrökkel szemben?"


Ez a tipikus hozzáállás, ha kijön az a baj, ha nem jön ki akkor meg az. Ha intézkedik azért szidják, ha nem teszi, akkor meg azért.

2014. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

én ha rendőr lennék bemennék csak és ücsörögnék kicsit a szomszéd asztalnál - ennyi


jellemző, hogy nem is a presszós hívta a rendőrt, hanem valaki aki ott volt vendég - ilyenre nem is kéne kimenni, hanem felhívni a presszóst és megkérdezni mi van.


ezek meg egyből bilincs, jól felcukkolni az ittas embert aztán bevinni és bíróságra citálni fizettetni vele, kitalálni rá jó kis paragrafusokat, megerőszakolni a bték-t, hogy az életére tört, meg akarta ölni a rendőrt, amikor megcibálta a kabátját, az is lehet, hogy csak meg akarta szólítani és megbökte, jaa és nyílván amikor hozzá ért el akarta lopni a pisztoját is hogy legyen bevétel jól eljárnak vele szemben és elveszik a pénzüket -



ezek a féreg értelmiségi kommunikátorok, akik elénk tárják ezeket a híreket, azért teszik, hogy élvezzünk rá rendes emberek, pedig pont olyan nyomorultak vagytok, mint az a házaspát

2014. okt. 10. 17:48
 9/19 A kérdező kommentje:
ilyen fertőzött helyek vannak magyarban, ahol ilyenek élnek Vásárosnamény, a lepratelep
2014. okt. 10. 17:54
 10/19 anonim ***** válasza:

"én ha rendőr lennék bemennék csak

és ücsörögnék kicsit a szomszéd

asztalnál - ennyi"


Csak ilyet egy rendőr nem tehet.

2014. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!