Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már egy szimpla angolórán is...

Már egy szimpla angolórán is ez megy?

2013. jún. 4. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Látod...
2013. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez már a vég
2013. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugye?
2013. jún. 4. 17:58
 4/10 Dick Esmen ***** válasza:
Attól függ hanyadikos.Középiskolában 3.ban,4.ben simán mehet.
2013. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hollófernyiges ***** válasza:
Miért, Hitler nem volt rasszista? Vagy túl bonyolult ilyen mondatokat írni, vagy mi a probléma?
2013. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem, csak nem értem, miért kell egy angolórán ilyenekkel foglalkozni. Sztálin bácsiról is lehetett volna írni ennyi erővel, ő rosszabb volt, mint rasszista... unom már ezt a rasszistázást, mintha ez lenne a világ legnagyobb bűne.
2013. jún. 4. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:

"Miért, Hitler nem volt rasszista? Vagy túl bonyolult ilyen mondatokat írni, vagy mi a probléma?"


Ebben nem az a gáz, hogy az volt e, vagy nem, hanem az, hogy gyerekeket az iskolában politikailag befolyásolnak. Ez szerintem közel elfogadhatatlan, legalábbis egy olyan rendszerben, ahol elvileg "szabadság" van. Azt még megértem, ha valamelyik kommunista országban énekelni kell november 7.-én, vagy ilyesmi, de az EU elvileg szabad országokból áll - nem mintha hinnék abban, hogy ez tényleg így van.

2013. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hollófernyiges ***** válasza:
1940-ben mindenki rasszista volt, még az amerikaiak is. Ha csak Hitlerről íratnak, az tényleg gáz lehet, de egyébként szerintetek lehet írni szösszenetet Sztálinról, a múlt hétvégémről, a macskák párzási szokásairól, csak épp Hitlerről nem?
2013. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kellett egy történelmi személyről írni tíz mondatot.

Na nehogy már ezen kiadjatok :D

2013. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, de meg volt mondva, hogy mit kell beleírni. amúgy meg angolórán miért nem egy angol történelmi személyről kell írni?
2013. jún. 6. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!