Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A polgár örség eröseb a...

A polgár örség eröseb a jobbikos csendörségtöl?

Figyelt kérdés
El akartam menni a polgár örséghez. Egy hivatalban vanak a rendörökel. Montam, hogy nincs érecségim de meg akarom csináltatni. A polgár ör fönök azt monta, hogy nem vesznek be de jobbikos csendörnek jo leszek. Oda tényleg nem muszáj érecségi

2014. okt. 10. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A csendőrségbe elég lesz a 8 általános is.
2014. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező!

Nem tudom hány osztályod van,de a 4. osztályos kislányom is le tudja helyesen írni hogy érettségi.Szerintem vagy gyerek vagy,vagy csak simán analfabéta.

2014. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

12#


Az előbb írta, hogy ő román...


De, ha engem kérdezel, szerintem a kérdés provokáció, látszik, hogy szándékosan vét ekkora helyesírási hibákat.

2014. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

"Az előbb írta, hogy ő román...


De, ha engem kérdezel, szerintem a kérdés provokáció, látszik, hogy szándékosan vét ekkora helyesírási hibákat."


Szerintem is!

2014. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Magyar-Román 1-1 ijá-ijá-ó...
2014. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!