Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó az, hogy a...

Bob76xd kérdése:

Szerintetek jó az, hogy a Jobbikos Staudt Gábor nyerné meg a főpolgármesteri választást?

Figyelt kérdés
Ide nem kell Fideszes és baloldali főpolgármester, hanem egy Jobbikos főpolgármester kell! Staudt Gábor az egyetlen Jobbikos politikus, aki megjavítaná a BKV-nak a járműveit, lenne Budapesti Őrség, lenne normális rendőrség és nem lenne koszos Budapest utcái! Normális lenne Budapest ha Staudt Gábort választaná az egész Budapesti lakos! Én Staudt Gáborra fogok szavazni, mert ő betartja az ígéreteit, nem olyan mint Demszky és Tarlós István! Ja igen, és nem olyan mint Bokros Lajos! Ide tényleg egy Jobbikos főpolgármesterre van szükség!

2014. okt. 4. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudná megnyerni.


Budapest egy liberális terület.


A Fidesz is nagyon sokan kínlódott, mire "bevette".

2014. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Összesen két problémát látok.

1. Nem tudná megjavítani a járműveket, nem tudna normális rendőrséget létrehozni, és az utcák koszosak maradnának. Csak egy példa: a mi környékünkön a polgármester vetetett gépeket, minimum hetente takarítják az utcákat és koszosak. Ugyanis nem így kell elérni, hogy ne legyenek koszosak.

2. Ha az előbbieket meg is tudná csinálni, attól nem lenne jobb Budapest. Ezek ugyanis a látványos, de lényegtelen problémák ahhoz képest, amit csinálni kéne. És nem megy a kormány ellenében, ha tudná is, mit kellene tenni valójában. De hát nem tudja, legalábbis a honlapról, a kijelentéseiből ez derül ki.


Abba pedig bele se megyek, hogy attól, ha azt mondjuk, a többi alkalmatlan, még nem leszünk alkalmasak egy feladatra.

2014. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szavazzatok erre a politikusra, mert az más mint az a politikus.


Ember, mindegyik politikus. Hazudnak és ígérgetnek, hogy nyerjenek. Ne hagyd magad átverni!


És különben is, Budapesten a Jobbik soha nem fog nyerni.

2014. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora naív vagy.!

Igazuk van az előzőeknek. Budapest liberális,sose fog a jobbik kezére kerülni.

2014. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Staudt Gábor az egyetlen Jobbikos politikus, aki megjavítaná a BKV-nak a járműveit"


Ért az autó meg metró szereléshez?

2014. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen!
2014. okt. 4. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
nagyon mívelt emberke lehet ez a Staudt... :D de mint írtam, Budapest sosem lesz jobbikos kézen,még ha kormányra kerülnek akkor sem.
2014. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Mivel annyira ballib (el vannak a kis világukban) pest nem fogja.
2014. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jó, én biztos nem raqfogok szavazni, barwBokrosra sem szívesen, szerintem a lehető legrosszabb volt a baloldal részéről őt indítani.
2014. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szuerint a Jobbik egy populista párt - ez alatt azt értem, hogy olyanokat ígérnek, mondanak, amikkel az érzelmekre lehet hatni, hiszen fájó, vagy legalábbis mndennapi témákat dolgoznak meg - de a (kommunikációban megjelenő) zsigeriek és inkább károsnak gondolnám a hatásukat. Az érzelmek fontosak, de azért racionálisan is kell politizálni.


Kedvenc példa: cigányság kérdése. Jobbik válasza "hülyecigányok, mijólmegmutatjuk nekik, szigorúakleszünk"

Valóban, hatalmas problémák vannak, pl. mert a cigány politikusok legalább annyira korruptak mint a többi, de az ellenségeskedés tudatos növelése maximum rövidtávú látszatmegoldásokat szül, legalábbis szerintem és az összes szakértő szerint. Rengeteg ehhez hasonló konfliktus van európában (is), l. török bevándorlók, szóval vannak különböző kipróbált stratégiák, tanulmányok.

(Ettől még a törvények jobb betartatása igenis fontos és a többi pártot is hülyének gondolom, mert SEMMIT nem kommunikálnak a témában, amikor milliónyi ember napi szinten szenved bizonyos jelenségektől, amik akár cigányokkal(is) összefüggenek)


Elnézést, hogy erről ilyen hosszan írtam, ez ugyan más téma, de Budapest tárgyában ugyanezt érzem:

megígéri azt amit rengeteg ember hallani akar az kovácsjános: tiszta utcák, remek közlekedés, "örökéletingyensör":), egy meggyőző, érzelmekre ható stílusban,

- ezzel biztos sok embert megnyer. Engem nem, és remélem Budapest továbbra is relatíve liberális marad.


A nagyobb probléma, hogy az ellenzék többi része leginkább gyenge, bár nekem Bokrossal pont semmi bajom, még ha piacpártibb is mint én.

De ezt csak véletlennek látim, hogy így alakult: viszonylag értelmes jelölt jött ki a végén...

2014. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!