Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti mit csinálnátok, ha idegen...

Ti mit csinálnátok, ha idegen szülő azt hinné rólatok, te vagy az eltűnt gyereke? Szólnátok az anyukájának, hogy nem ti vagytok azok, vagy hagynátok hadd gondoljon azt amit akar?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést! Kinek az anyukájának szólnánk, vagy nem szólnánk? Egyébként sem tudnám mi történt, amikor születtem...
2014. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy gyerekhez így közelítene egy felnőtt 'te vagy az eltűnt gyerekem': feltétlenül szóljon a szüleinek, mondja el nekik, mit mondott.
2014. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

"Ha egy gyerekhez így közelítene egy felnőtt 'te vagy az eltűnt gyerekem': feltétlenül szóljon a szüleinek, mondja el nekik, mit mondott."


Ha egy gyerekhez így közelítene egy felnőtt, hogy: "Te vagy az eltűnt gyerekem!", akkor a gyermek feltétlenül szóljon a saját szüleinek, mit mondott neki az idegen!


Ezt így tartom helyesnek, bár lehet, hogy itt is rosszul értettem valamit! A szövegértéssal akkor van baj, ha egy jól megfogalmazott szöveget nem ért valaki! Természetesen ahhoz jól kell fogalmazni!


Azt még érteném, hogy: "Szóljak-e az anyukámnak?" Azt viszont nem értem, hogy nekem ugyanebben az estben, miért kellene szólnom az "idegen" anyukájának, vagy "valaki" anyukájának! Neki mi köze hozzá ilyen értelemben?


Egyébként nem mindegy mekkora "gyereknek" mondja! Ha felnőttnek mondja, akkor a felnőtt már tud mérlegelni. Ha a gyerek "kisiskolás", óvodás, akkor mindenképpen szóljon a saját szüleinek! Ha teneager, akkor is jó, ha megemlíti a szülőknek. Ebben a jelenlegi esetben azt hiszem az óvodás kort kihagyhatjuk, a többit nem!

2014. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.nem jól értetted a kérdésemet.
2014. okt. 11. 18:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát azért kéne szólni azu idegen gyerek anyukájának,mert akkor nincsen abban a tudatban,hogy én vagyok az eltűnt lánya.
2014. okt. 11. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az egészet kérlek, hogy beszéld meg a te anyukáddal.
2014. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!