Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha van egy házam, és azt...

Ha van egy házam, és azt papíron,2 napra odaadom egy baráti társaságnak ingyen, és ők mondják meg ki mehet be. Ebben az esetben ha valaki az én, és ő beleegyezésük nélkül megy be, ők hívhatnak rendőrt?

Figyelt kérdés
Nagyjából érthető. Van egy kiszuperált házam, amibe a hétvégén nagy buli lesz. Én adom a helyet, ők hozzák a kaját, piát. Csak van egy figura, akit kikötöttem, hogy nem jön oda. Mert eddigi cselekedetei alapján alkalmatlan a normális dolgokra, ő jól bebaxxxik okádik, összeken mindent, és hazamegy. De jelen figura nem hajlandó elfogadni, hogy a kutya nem kíváncsi rá. Amikor kivezettük, az utcán kezdett őrjöngni, meg minket hordott le. Tudom, hogy a rendőrnek van jobb dolga. De a legutolsókig maradok a békés útnál. Lehet jobb lenne ha kapna 2-t, de inkább vigyék el. A baj, hogy én csak majd éjfél körül érek oda, a buli meg 9-től tart. Addig ők hívhatnak rendőrt? (Igazából eléggé elzárt mindentől, úgyhogy pl a zene senkit nem fog zavarni, meg amúgy is kis kultúrált, nyugis zenék mennek többségében.
2014. okt. 13. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, birtokháborításért fel lehet jelenteni.
2014. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!