Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Látta valaki "Az utolsó...

Látta valaki "Az utolsó műszak" (End of Watch) c. filmet? Ilyen rendőrök vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mire kellenek? Radarozni, bírságolni, meg arra, hogy este kimenjenek ha valahol csendháborítás van?

Nagyon megfogott ez a film, de nem tudom Magyarországon kapnak e egyáltalán hasonló kiképzést.



2014. okt. 15. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon ha késsel rád támad és előveszed a fegyvered, téged hurcolnak meg.
2014. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Moziban láttam a filmet, premier előtti vetítésen.

Engem nagyon megfogott... Az egyik legjobb film, amely rendőrökről készült.

Magyarországon nincsenek hasonló zsaruk. Ez nem az LAPD.

2014. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg minek kell ilyen sok rendőr az országba?
2014. okt. 16. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének, csak nem híresztelik.
2014. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne csak az a rendőr létezik akit te látsz az utcán közlekedőket büntetgetni.
2014. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon a rendőrség egy vicc. Ha megtámadnak és meg merészeled védeni magad, még téged vesznek elő. Édesanyámat három rézbőrű megtámadta és fényes nappal leütötte, utána a Tesco Expressbe is leverték az őrt, mindezek után busszal távoztak a helyszínről. A rendőrség kb. 3 percnyire van gyalog, megis háromnegyed óra múlva értek ki a zsaruk. No comment...
2017. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!