Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen alacsonyak a rendőrségi büntetések a környező országokhoz képest?

Figyelt kérdés
Németországban igen keményen betartják lakott területen a sebességhatárt, amíg Magyarországon folyamatosan a gyorshajtást lehet hallani pedig mindenhol trafi van már.

2014. júl. 5. 05:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A magyar fizetéshez mérve nem alacsony.
2014. júl. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, szerintem a közlekedési bírságok például KIUGRÓAN magasak a szomszédos országokhoz képest (kivétel mondjuk talán Ausztria ez alól, ott még komolyabban veszik a közl. kihágásokat), szóval ez a kérdésed némi pontosítást igényelne, kedves kérdező....


(Romániában pl. a román rendőr engedett már el ejnye-bejnyével 170-es gyorshajtással is - pedig a román elvileg nagy magyargyűlölő, és a H ott virított a kocsimon)

2014. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Ez téves. Pont a gyorshajtást meg vezetési kihágásokat büntetik legjobban. Ha kreol banda megveri gyurikát akkor nem csinálnak semmit.
2014. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
A németekről annyit, hogy más országba mennek száguldozni.
2014. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"A németekről annyit, hogy más országba mennek száguldozni."


Ez marhaság. Egy szóban meg lehet cáfolni az illogikus állításod:

Autobahn. (aki ismeri, tudja, miért cáfolat ez a fenti hülyeségre)

2014. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A németnél állatabb nem nagyon van. Azokat innét ki kéne tiltani.
2014. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Ez téves. Pont a gyorshajtást meg vezetési kihágásokat büntetik legjobban. Ha kreol banda megveri gyurikát akkor nem csinálnak semmit."


Mert ez a legegyszerűbb. Kizavarjuk Kovács főtörzst egy Swiftben az útszélére. A többit már teszi a rendszer. Készül a fotó, jön a levél, fizetsz vagy megy behajtásra.


A verekedő, lopkodó cigányokkal viszont sok gond van. Kimenni, elfogni, papírmunka.... Kinek hiányzik ez?!

2014. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Érkezett 2 olyan válasz is, hogy nem foglalkozik a rendőrség a verekedéssel.

Mondjatok nekem egy olyan kollégát, aki nem vette fel a feljelentést egy összevert sértett kérésénél.

Ha nem tudsz, akkor meg ne beszélj marhaságot. Hülyeséget én is ki tudok találni. Én még soha nem hajtottam el senkit, de ha megtettem volna, akkor már nem lennék rendőr.

Pont ezért kellene felnézned a rendőrre, mert az idejét (sokszor én is szabadidőmet) áldozza arra, hogy a te ügyeddel foglalkozik, és ez a köszönet érte. Köszönöm vérpistike leülhetsz.

2014. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

A civil autóban meg azért csücsül a közlekedési járőr a traffi mögött, hogy az ilyen hülye kis suhancok ne száguldjanak a városban, és talán így kisebb az esély, hogy a gyerekemet elütöd.

Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy betartsa a sebességkorlátozást, kvázi akkor nem lenne az államnak bevétele ebből, és akkor te is örülhetsz.

2014. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Német rendőrökről a következő jelzőt hallottam...

"Körzetük az autópálya, tempójuk halálos!"

2014. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!