Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy halt meg Tomas Binberger?

Hogy halt meg Tomas Binberger?

Figyelt kérdés
Nekem gyanús.

#Binberger
2014. okt. 16. 05:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús.

Neked mi, nem az??

2014. okt. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért kell letagadni, hogy Afganisztánban és magyarisztánban mindig is volt és van és lesz is halálbüntetés
2014. okt. 16. 07:52
 3/7 A kérdező kommentje:
meemonygyuk ha ki lenne írva bejáratnál, aki erre téved megtudhatná mire számíthat. ki van írva hogy Európa vagyunk, meg hogy mennyivel lehet közlekedni, de pont ez nincs kiírva. Jó tudom, hogy titkolni kell, mert megtudnák a kuliúr népek, - barbároknak hinnének és akkor nem küldenének pénzt rendőrtartásra, de legalább akkor rovásírással ki kéne írni.
2014. okt. 16. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, amikor az észt osztották, te kétszer is sorbaálltál.

De nem kerültél sorra.

2014. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyanús.... Akár csak a alcsútdobozi juhász, Welsz Tamás, az informatikus vállalkozó halál esetei. Nagyon gyanúsak mind.
2014. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre az igazságot soha nem fogjuk megtudni. Kombinálni persze lehet és kell is, pl. Welt 2000 kft.
2014. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

++++++Kérdező, amikor az észt osztották, te kétszer is sorbaálltál.

De nem kerültél sorra.

+++++++



és tőled kell megtudnom, hogy mégis buta vagyok,,,, hehhh férgisztán vagy

2014. okt. 17. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!