Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen esetben a rendőrségnek...

Ilyen esetben a rendőrségnek nem kéne előállítani a demonstrálókat?

Figyelt kérdés

[link]

Nem értem a dolgot hogy attól mert bejelentett rendezvény miért lenne joga kb 10 embernek korlátozni a forgalmat? Miért nem jött ki a rendőrség és zavarta el őket az útról?



2014. okt. 31. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

"miért nem jött ki"?

Miért nem szóltál nekik?


Egyébként attól, hogy bejelentett és bejelenti pontosan mit fog tenni, akár fogalomkorlátozás, az még jogszerű és ezért nem visznek el senkit. Ez alkotmányos jog.

2014. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

1. Az egész 10 perc volt.

2. Ahogy láthatod a rendőröket nem is értesítették.

3. Libsik voltak, akiket az autósok pillanatok alatt szétkergettek, de nem hiába, nem a bátorság mintaképei.

Ennyi.

2014. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ezzel az akcióval csak a normál emberekkel toltak ki...
2014. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sztem az egész olyan értelmetlen, nem tudom mit akartak vele elérni de csak azt érték el hogy mindenki anyázott nekik.
2014. okt. 31. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

"akár fogalomkorlátozás, az még jogszerű"


Ahha, persze.....

2014. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1.nek: Mitől jogszerű a forgalomkorlátozás? Te nagyon el vagy tévedve. ilyen alapon akkor sétálnék át az úttesten amikor kedvem tartja. sőt le is ülhetnék uzsonnázni a lánchíd közepére mert az jogszerű...
2014. okt. 31. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Csak a kamerák miatt nem pattintotta valaki orrnyergen ezeket az unatkozó nyugdíjasokat...
2014. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jött volna egy mentő, azt se engedik el??


Mit képzelnek ezek?

2014. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, a kamerás mobilok kora előtt nem tartott volna 10 percig ez, de egy percig se... :)


Egyébiránt én nem hiszem, hogy ezt bárhová is bejelentették, tehát jogszerűtlen volt az egész.


Lehet, én vagyok maradi, de úgy gondolom, hogy a demonstrációknak, véleménynyilvánításnak is van kulturált formája. Ez a közlekedők tudatos hergelése volt, ami adott esetben nem várt következményeket is okozhat(ott volna), ld. azt a furgonost, aki szinte már elkezdte tolni a kocsival a két embert.


Én személy szerint indokoltnak tartottam volna az előállításukat.


Másrészt, szerintem az nem demonstráció, hogy 10 ember önkényesen kiáll a híd közepére.

2014. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!