Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hallottam hogy az "utcáról"...

Hallottam hogy az "utcáról" lehet jelentkezni rendőrségre vagyis pár hónapos képzés után amivel rendőr lehetsz, vagy is úgy tudom hogy ez ilyen, a kérdésem hogy mivel egyik szemem elég rossz így az alkalmasságin ezt mennyire vennék figyelembe?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat számít
2014. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendészeti szakközépbe azt tudom hogy kizáró ok, de hogy itt azt netudom ezért is kérdeztem..
2014. nov. 2. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2014. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet?
2014. nov. 2. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Készítik a hadsereget a háborúba.
2014. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amilyen a rendőrök mentalitása nem lepődnék meg ha minden jött-mentet felvennének az "utcáról"
2014. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem felelsz meg rendőrnek, akkor közterület felügyelő még nyugodtan lehetsz. Oda még minimálisabbak a követelmények, ész se sok kell hozzá. Fizikum se számít nagyon náluk.
2014. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A képzés 2 éves vagyis nem pár hónapos.
2014. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!