Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem szigorítják a...

Miért nem szigorítják a rendőri képzést?

Figyelt kérdés
Már taknyos, agresszív 20 éves gyerekek kész rendőrök, beszélni is alig tudnak. Miért nem szigorítanak valamit? Ha nem is képzés hosszabbítást a korhatár miatt, valami szűrést, vagy nehezebb képzést..mert ez nem oda illő..mármint ilyen gyerekek.

2014. aug. 21. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A tiszti képzéssel (amióta egyetemi szintre emelték, azaz áthelyezték a röhejes RTF-ről a ZMNE-re, illetve most már NKE-re) semmi baj.


Az altiszti képzés (értsd: a rendészeti szakközépiskolák képzései) pedig városonként változik. Miskolcon pld. kifejezetten jó. Debrecenben elég vacak. BP-n az Adyligeti szintén egy jó hely, elég nehéz benn maradni.

2014. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Előző vagyok: egyébként akinek egy csöpp esze van, megpróbálkozik valami mással, valami többel. Az értelmesebbje nem nagyon akar rendőrnek menni.
2014. aug. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Incidensem még nem volt, csak láttam, hogy viselkednek.


Meg több ismerősöm rendőrnek ment középiskola után. Azóta eltelt jópár év, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy az agresszív hajlamaik semmit sem változtak. Sőt. Nekem ez csak azért volt fura látni, mert azt hittem, ha ilyen képzésre megy, ott megtanítják neki hogy ne legyen erőszakos.

2014. aug. 21. 08:17
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Mert a rendőrséget hamarosan fel fogják oszlatni, tagjait száműzik vagyonukat pedig elkobozzák.
2014. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom valószínűleg azért mert még ilyen követelményeket sem tudnak rendesen teljesíteni nemhogy szigorúbbat.Mondjuk a fizikai felmérésük tényleg vicc 60 kg-ba fekve olyan 16 évesen szériáztam.Fekvőtámaszba 100 egyszerre simán megy nekik meg azt hiszem 35 öt kell :)
2014. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Nagyjából 45 ezer a rendőri állomány, évente 400 - 600 fiatal végzett tiszthelyettes áll szolgálatba. Kezdetben előfordulhat egyikükkel másikukkal, hogy nem a legszabályosabb intézkedést hajtják végre, de ezért van mellettük egy tapasztaltabb társ.

Ha úgy találod, hogy veled szemben nem megfelelő egy rendőri intézkedés, akkor a rendőrjelvény számára hivatkozva panaszt tehetsz rendőrségen és ügyészségen is.

A panaszbejelentésed megteheted a Független Rendészeti Panasztestület honlapján is interneten keresztül:


[link]

2014. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" Mert a rendőrséget hamarosan fel fogják oszlatni, tagjait száműzik vagyonukat pedig elkobozzák."


Csak Pintérét érdemes. A többi nem player. Pintér viszont egy köztudottan mocskos, fehérgalléros maffiózó, dízelolajcsaló, és befolyással üzérkedő ember.

2014. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

"Mondjuk a fizikai felmérésük tényleg vicc 60 kg-ba fekve olyan 16 évesen szériáztam.Fekvőtámaszba 100 egyszerre simán megy nekik meg azt hiszem 35 öt kell :)"


Az átlagrendőr enyhén elhízott Közép-európai köpcösember, nem vasággyal 30 kiló, mint te.

2014. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
kedves 11:07 "vasággyal 30 kilós poéngyár" 175/98kg vagyok úgyhogy köszi a hülyeséget.
2014. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Én meg 185/185, és így nézek ki:

[link]


Nekem nagyobb az internet-péniszem ezek szerint?

2014. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!