Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most tenyleg nekem kell...

Most tenyleg nekem kell kifizetni a mas altal elkovetett buncselekmeny birsagat?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel felcsongetett hozzam a rendorseg egy hazkutatasi engedellyel. En csak pislogtam. Kerdezik en vagyok e a Kovacs XY? Mondom nem o az ocsem. Az ocsemet buncselekmennyel vadoljak es mivel, hozzam van bejelentve, itt kerestek. Par evig itt lakott, de mivel nem volt hajlando dolgozni es felhordta a haverjait elkuldtem. Fogalmam sincs mibol el, mi van vele, csak azt tudom, hogy a szomszed utcaban lakik, tehat egyaltalan nem tartjuk a kapcsolatot. Elmondtak, hogy abban a boltban, ahova en is jarok, mult honapban o es a haverjai valami lopott hitelkartyaval fizetett tobbszor is aznap, es mivel a boltos jol ismer minket megmondta a neveinekt es a cimunket. Atneztek a lakasomat a kartyat keresve. Bevittek az orsre mutattak egy bolti kamerafelvetelt, amin en is rajta vagyok, meg valami csavo aki allaitolag aznap korabban az ocsemmel a boltban vasarol. En aznap abban az idoben vettem egy doboz sort a boltban munka utan. Ezt a boltos is alatamasztotta, aztan hazamentem pihenni. Fogalmam sem volt rola ki az a csavo aki mogottem all a boltban, csak egy idegen vasarlo pont. Mondtak, hogy hivtak az ocsemet is aki a megadott idoben nem jelent meg a rendorsegen. Nekem mar nem vette fel. Mikor masodjara hivtam kinyomott aztan kikapcsolta a telefinjat. Csak az utcat tudom hol lakik mert azt mondta de semmi tobbet,tehat otthon se tudjak felkeresni. Mivel a haverjainak sincs nyoma oket se tudjak felkeresni en meg egyet se ismerek kozoluk. Nem az en tarsasagom. Kozoltek velem, hogy mivel en is ott voltam a boltban es mivel kapcsolatban allok a tarsasaggal ocsemen keresztul(???) bunreszes vagyok igy engem is terhelhetnek karteritessel, hogy fizessem vissza a kartyarol elkoltott penzt a banknak(a bank karteritette a kartyatulajdonost, az elkovetoknek meg a bankot kell karteriteni) Ez most valami vicc????
2014. nov. 10. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akarnak fosatni (Ha amit irtál minden igaz?!!!)
2014. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyonis igaz. Be is vagyok szrva rendesen. Nincs nekem erre penzem mwg nem csinaltam SEMMIT!!! Miert fosatnanak a rendorok? Normalisak voltak amugy.
2014. nov. 10. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem követtél el semmit, akkor nyilván nem kell fizetned, nyugodj meg.
2014. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kell fizetned semmit. Vagy nem tudják a rendőrök a jogszabályokat (ami akár igaz is lehet...), vagy csak megfélemlíteni akartak. Mivel semmi terhelőt nem tudnak veled kapcsolatban felhozni, a felvétel és az ismertség csak közvetett, ezért nincs mitől tartanod.
2014. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel te nem voltál benne a buliban csak az öcséd meg a haverjai, így neked semmi dolgod nem lesz ez üggyel kapcsolatban, magyarán rokon vagy közvetlen családtagja az öcsédnek és ezért akarnak téged is belerángatni hogy rajtad keresztül eltudják kapni az öcsédet.


Nekem is volt hasonló ügyem sajnos, csak nekem a bátyám csinált hülyeségeket, és mivel én még a szüleim házában élek ahová a bátyám is be van még jelentve állandóra így itt is őt keresték de itt nem túrták fel az egész házat csak is kizárólag a bátyámat keresték és a páromat igazoltatták, mert ő többször sem ment el egy bírósági tárgyalásra és evégett körözést adtak ki ellene. Persze ott engem nem akartak így megrángatni csak mivel pár nappal előtte egy környéken lévő nagyobb üzletben látták hogy a bátyámmal vagyok ami valóban meg is történt, de azóta nem is hallottam felőle semmit. És az ügyeiről sem tudtam egyáltalán semmit mivel neki minden levele az ideiglenes címére ment, nálam is csak azért néztek körül mert az ideiglenes lakcímén egyáltalán nem találták, amit a tulaj is megerősített mivel jól ismerem a tulajt ő is mondta hogy valószínű hozzám is mennek majd, én kb akkor tudtam meg mi is ez az egész. Sőt még innen 40 k-re lévő kisvárosba is elmentek a nagyapám házába is körbenéztek ahol a szüleim is élnek jelenleg, és csak csodálkoztam a dolgokon.

2014. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trafó1 ***** válasza:

Csak fosatni akarnak, nekik kell bebizonyítani , hogy bűnös vagy ,nem neked, hogy ártatlan vagy.

Ne írj alá semmilyen jegyzőkönyvet ami nem a valóságot tükrözi, engem belehúztak egy áruházi lopásba, pedig csak a pénztáros volt figyelmetlen.

2014. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bevittek az orsre mutattak egy bolti kamerafelvetelt, amin en is rajta vagyok, meg valami csavo aki allaitolag aznap korabban az ocsemmel a boltban vasarol. ........... Fogalmam sem volt rola ki az a csavo aki mogottem all a boltban, csak egy idegen vasarlo pont.



na neeeeeeeeeeeeee

2014. nov. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!