Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon szoktak mondani...

Magyarországon szoktak mondani valamit a rendőrök a hangszóróba, amikor félre akarnak állítani valakit? Van egyáltalán hangszórójuk?

Figyelt kérdés
Amerikában azt mondják hogy "pull over you maniac" meg hasonló
2014. nov. 13. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
"Állj meg Béla a fa*szom a füledbe te disznótolvaj." Így valahogy eh.
2014. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Csak fényhídjuk van, meg sziréna. Hangszóró sajnos nincs... Pedig kéne sok esetben.
2014. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Aki lepontozott engem, biztosan jobban tudja. Tessék megszólalni, ne csak sunyi módon a lefelé mutató kézre kattintgatni!
2014. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van hangszóró. A KRESZ-ben is benne van, hogy mit kell tenni, ha rendőrségi hangszóróból utasítanak.
2014. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3: Most pontoztalak le. Én konkrétan már kur vaanyázni is hallottam rendőrt, amikor szirénával ment mint a hülye és nem álltak félre. Konkrétan rászólt a hangszóróval az előtte haladó idiótára.


Szóval igen. Mondanak valamit.

2014. nov. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2014. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Ez jó volt, tetszett.
2014. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Győrben tegnap pofázott az egyik a kocsiból, hogy piros van, egy biciglisnek
2014. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon nagy csönd van az utcákon az utóbbi időben, és amikor beledumál a rendőr a mikrofonba, sokkoló, a csend, hogy mekkora a csend. akkor észleled a nagy csendet, utána, amikor már nem pofázik a hangszórón keresztül. Ugyan akkora mint előtte volt, der akkor érzed a félelmetes csendet, ami körbeveszi az embereket.
2014. nov. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem szóltak. Amikor villogva szirénával jöttek, félre húzódtam a sorban. Erre ők is (kanyarodósávba), gondoltam, arra akarnak menni, visszahúzódtam a sávomba. Aztán megálltak, és amikor odanéztem, intettek, hogy hozzám jöttek. Semmit nem szóltak hangszórón.
2014. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!