Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miből áll a 3 hetes alapkiképz...

Miből áll a 3 hetes alapkiképzés a rendészeti szakközépiskolában?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól várok információkat, akik már végigcsinálták
2010. jan. 28. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk e címszó alatt szivatás volt!

Reggeltől estig alaki kiképzés volt, értsd ez alatt a jobbra át, ballra át, hátraarc, egyszerrelépés. Róttuk a köröket az alakulótéren. Gyakoroltatták látástól vakulásig, az "értettem", "kérek engedélyt", és hasonló finomságokat. Rettenet volt, de tényleg ez az alpja és túl lehet éélni.

De a pesti suliról keményebbekte halottam, én még egy olyan suliba jártam, ami már bezárta kapuit, sajnos!

2010. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik suliba jártál?
2010. jan. 29. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sopronba jártam
2010. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a barátnőm a körmendibe jár.Hát ott keményebb volt.Mégha csak alaki lett volna.Gyaloglás friss surranóval,közben egy kis futás is ez ugye mind augusztusi forróságban.Reggeli torna...szóval minden fizikai borzalmat képzelj el.Volt olyan év hogy 15-en mentek haza egy hét alatt.Volt olyan akit a pszichológus szerelt le.De csak ezt kell valahogy túlélni,utána már nyomát sem látod a nagy fegyelemnek.Nem is értem miért csinálják ezt.
2010. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még a BRSZKI-ban estem át ezen az alapozó képzésen. A friss bakancs hamar betört, a sok futástól, békaügetéstől és hasonló nyalánkságoktól. Aki oda járt, annak nem kell ismertetni, hogy a Csévharaszt szó mit jelentett. A tesi órákról nem is beszélve. Rengetegen leszereltek ezalatt az idő alatt. Mi 40-en indultunk, kb. 19 főre csökkent a létszám pár hét alatt, aztán Miskolcról átvezényeltek 20 főt a szakaszba, közülük csak 1 volt, aki végig bírta csinálni, a többiek feladták. Aztán az utánunk felszerelő évfolyamnál már nem volt ennyire kemény a képzés, sőt mi több, még pszichológus is járt ki velük a képzésre... :D Aztán rá következő évben bezárt a suli.

Kérdésedre válaszolva: sok-sok futás, fekvőtámasz, kúszás, alakizás.

2010. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is a BRKSZI-ban végeztem :) az első 3-4 hét tényleg szívatás volt, nagyon :) mi voltunk az utolsó évfolyam, akik ott végeztek, és az elején tényleg nagyon sokan feladták. Csévharaszt, éjszakai menetgyakorlat, 20km-es menetgyakorlat sok-sok plussz kilóval.... és még sorolhatnám. De ki lehetett bírni... főleg, hogy csak a kiképzés végén kaptam bakancsot, így végig mindent sportcipőben csináltam :)
2010. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!