Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amerikában vagy külföldön...

Amerikában vagy külföldön hány % esély van arra hogy rendőr legyek? Menyit kell arra tanulnom?

Figyelt kérdés

Nehéz oda eljutnom?

Mennyit kell rá tanulnom?

Lehetséges ez egyáltalán?

Tudom hogy állampolgárság kell hozzá,ha van zöldkártyám az esküt mfg nem tehdtem le,de az akadémiát már igen,ha a kártyám van vagy 2-3 éves.Fő célom az hogy U.S.A.-ban szolgáljak mint rendőr,de ha nem sikerül,akkor valahol külföldön pl.Anglia vagy Svájc.

Egyik ismerősöm ismerőse Kanadában rendőr,szóval nem esélytelen,csak megérné ennyi fáradozást?Sok idő múlva lehetnék rendő vagy ne nagyon kezdjek bele.

Az angol addigra felsőfokra fejleszteném.

Tudom hogy még fiatal vagyok,de én bizonyítani szeretnék

Ne nézzetek le az életkorom miatt

13/L



2014. nov. 26. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nulla.
2014. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Biztos semmi esély nincs rá?

Sok embertől hallottam már hogy sok külföldi szolgál U.S.A.-ben

2014. nov. 26. 21:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de erről le kell mondanod. Csak amerikai állampolgár lehet rendőr.
2014. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem te is látod a problémát. Hogy szerzel zöldkártyát? Azt nem osztogatják, főleg nem kelet-európaiaknak.


Angolul hiába tudsz jól, van ott 300 millió ember aki tud angolul. Az USA rendőrségében amúgy is nagyon kevés a nő.

2014. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos a helyzet az, hogy csak adott kor alatt lehet jelentkezni az akadémiára. De addig esélytelen, hogy megszerezd az állampolgárságot. Még ha most kisuhansz, intézve a vízumokat stb.. 10 évbe belefáj az egész procedúra. Azt hiszem még pont tudnál jelentkezni.

Szóval U.S.A. teljes mértékben kizárt.

2014. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A francba...pedig annyiszor hallottam már hogy sok külföldi szolgál ott :-(

Lehet hogy elkéne engednem ezt az álmot,még az is mennyibe kerül míg oda eljutok.De ettől függetlemül lehetnék máshol rendőr,a minimum hogy itthon leszek.

Egyébként meg szerintem egy nőnek ugyan annyi esélye van rendőrnek lenni,itthon és máshol is

Am meg Amerikában sok női rendőr van.

2014. nov. 27. 15:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: Amerikában a rendőrök sokkal alacsonyabb százaléka nő mint Magyarországon, nézz utána.


De nem is ez a legnagyobb probléma, állampolgárságot kéne szerezned ami szinte lehetetlen.

2014. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

előszöris vetetsd el magad egy amerikai állampolgárral, és kb 1-3 év után (asszem, de lehet h 5) megkapod a zöldkártyát...

Vagy szüless ujjá, amerikai állampolgárként... :/

2014. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Magyarországon 35 kg testtömeggel is lehetsz rendőr ha a fizikai/pszihikai felmérésen megfelesz és elvégzed az iskolát.Az USA-ban elrettentő erőt is kell mutatnod!
2014. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
EU-ban bárhol lehetsz rendőr.Ha letakod itt a sulit azt kint is elfogadják.Csak meg kell tanulnod az ottani törvényeket amiből vizsgázól de az nem hosszú folyamat.Viszont jogsid honosítanod kell meg kell nyelv :)
2016. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!