Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőröktől kérdezem: Mik a...

Rendőröktől kérdezem: Mik a feltételei hogy rendőr lehessek?

Figyelt kérdés
14/f vagyok most végzem el a 7. osztályt és szüleim szerint én már nem leszek: elég rosszak a jegyeim, fizikiailag nem vagyok valami nagy sportos alkat. Azért szomorít el mert már 7 évesen eldöntöttem ezt ezért gépen is szinte mindig rendőrös játékokkal játszok "kárpótlásul". Lehet még esélyem?

2013. jún. 3. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Picit több mint 50 I.Q pont. 80 felett már túlképzett vagy !


Sportos külső

2013. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Első gyökér.



Rendészeti szakközéphez követelmény az érettségi, büntetlen előélet, ezen felül fizikai, műveltségi, pszichológiai, és orvosi alkalmasság.


Plusz pont a nyelvvizsga, jogsi, rendészeti tantárgy középiskolában.


NKE - tiszti szakain ugyanez, csak ugye itt keményen beszámít az érettségi eredménye is. Itt is saját felvételi ezen felül, a többi ugyan az mint a szakközépen.

2013. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Rendőrnek még túl képzett is vagy.
2013. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Meg kell tanulnod lopni.
2013. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Gyönyörű kommentek.


Erre kiverhetitek lefekvés előtt a 14 éves kukitokat.

2013. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Micsoda?Hetedikes vagy???Az már bőven elég!!!Ha meg van a 8 osztályod akkor felse vesznek rendőrnek úgyhogy most azonnal hagyd abba a tanulást ha rendőr akarsz lenni különben túlképzett leszel!
2013. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Látom elszabadultak a "hozzáértő" kommentek...
2013. jún. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Úristen mit tehettél előző életedben, hogy ebben rendőrnek kell lenned :/
2013. jún. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocs nem írtam ki h „normális vákaszokat” mint néhány ember aki vicces akart lenni
2013. jún. 4. 08:01
 10/14 anonim válasza:
88%
Nem olvastam el az előző hozzászólásokat, csak az elsőt.Elég is volt... Lényegében én világ életemben gebe voltam, viszont mostanra már elég rendesen kiedzettem magam, így fizikailag alkalmas vagyok, szóval sehol sem késő elkezdeni. Most elkezded, tuti hogy felvesznek. Idén jelentkeztem, be is jutottam. Először lekell töltened az iskola honlapjáról a jelentkezési egységcsomagot, ami tartalmaz 11 .pdf kiterjesztésű fájlt. Abban minden benne van. Kiválasztod az iskolád, ami lehet Adyliget Pesten, Miskolc, Szeged, stb.. Vagy ha okos vagy, és jó érettségit teszel, ami szintén nem késő, akkor valamelyik tiszti képző. Kitöltöd a papírt, elpostázod a szükséges okmányokkal együtt, plusz a plusz pontokat is odacsatolod, ez mind le van írva a tájékoztatóban. Aztán elmész a suliba, fizikai felmérő, elméleti felmérő, ha ez alkalmas, pszichológia, orvosi alkalmassági, aztán az elbeszélgetés, utána kijönnek háztartás vizsgálat, tesznek fel kérdéseket, utána meg vársz... most én itt tartok. Most még ami neked lényegesebb, az az hogy fizikailag felkészülj. 4 év rengeteg idő. Válassz egy középsulit. Vannak rendvédelmi szakok, az plusz pont a felvételin később, de egy sima érettségi is elég. Lényeg, hogy a töriórákon, állampolgársági ismereteken nagyon figyelj, ez az alapja az elméleti tesztnek. A többi gyerekjáték. Sok sikert!:)))
2013. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!