Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elég lesz? és milyen lesz az...

Elég lesz? és milyen lesz az RTF? Milyen ott a közösség? A suli? A tanárok?

Figyelt kérdés
én most egy 16 éves 166cm kb 55 kg most vagyok másodikos gimnazista és eddig a tanulmányaim során végig kitűnő tanulóként végeztem csak félek az érettségitől de ha még is jól sikerülne akkor melyik szakot ajánlanátok a képességeimhez és a testi adottságomhoz.
2010. jan. 30. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Az érettségi egyáltalán nem nehéz...

Amugy a RTF-et nem ajánlom,mert én ugy tudom,hogy csak azok jelentkezhetnek,akik előtte valamilyen rendőrtiszti szakközépbe jártak,vagy inkább ugy mondom,hogy akinek van vmi előképzettsége!!!

2010. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az RTF már civilek előtt is megnyitotta a kapuit, ma már érettségi után is lehet oda jelentkezni.
2010. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor gyorsan tisztázzuk a tévedéseket. RTF-re nem kell semmilyen előképzettség. Bár tény, vannak olyan szakok (közrendvédelem, közlekedésrendészet, büntetés-végrehajtás), amire csak hivatásos állományúak jelentkezhetnek. Civilként lehetőséged van bűnügyi, katasztrófavédelmi, határrendész, vám- és pénzügyőri (pénzügy nyomozó vagy vámigazgatás), gazdaságvédelmi, igazgatásrendészet szakra jelentkezni.

A magasságodból és a testsúlyodból ítélve lány vagy, ami jó, mert a magassági mércét eléred (fiúként lennének bajok, mert ott az alsó határ 168 cm). A közösség nagyon jó, főleg, ha koleszos leszel. A suli szintúgy nagyon jó. (Persze, ez függ attól is, hogy miért mész oda. Mert oda vettek fel vagy mert oda akarsz menni. Nem mindegy! ;-) ) A tanárok meg olyanok, amilyenek. Mint más iskolában. Vannak nagyon jók, jók és kevésbé jók. A négy hetes alapkiképzés a három év legkeményebb, de ugyanakkor legjobb része is. Szerintem.

2010. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mit takar az hogy:hivatásos állományúak jelentkezhetnek

Valamint az hogy:igazgatás rendészet?

2013. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!