Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrgyűlölő ultrák/rappere...

A rendőrgyűlölő ultrák/rapperek a katonákat sem kedvelik?

Figyelt kérdés
Eléggé foglalkoztat ez az egész dolog (foci-ultra-rendőr), de neten szinte sehol nem találni írásokat ilyen témában.
2014. dec. 31. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem utálom mindet. Azért annyira nem kell rossz embernek nézni minket. Még rendőr ismerősöm is van.
2014. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem gyűlölöm mindet. Csak a nagyrészét mert olyanok is...

A katonákkal semmi bajom. Sőt 1-2 katonával összehozott az élet már, és elég normálisak voltak..

2014. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én eléggé bírom a katonákat,jófejek,kedvesek,el lehet velük beszélgetni,(egy katonai reptér nyílt napján voltam). Jó meg persze van egy két rendőr akikkel el lehet beszélgetni,pl meccseken látom ,hogy elbeszélgetnek a rendőrökkel meg együtt röhögnek,tüzet adnak nekik. De tényleg kevés ilyen van.Múltkor azért akartak minket bevinni a sittre,mert az út szélén álltunk,holott az le volt zárva,na mindegy.Egyik haverunkat meg megbilincselték ,mert nem tudod bemenni a meccsre,mert részeg volt....(mindenki az volt egyébként),ezért megbilincselték(eléggé durva módon,mert mutatta a sebeket a csuklóján)aztán bevitték a rendőrségre,a meccs végén meg kiengedték.
2015. jan. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!