Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felelősségre vonják-e a...

Felelősségre vonják-e a fegyőröket ilyen esetben?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 5. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért? Csak hagyták kibontakozni a cigány kultúrát.
2015. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ugyan! Ez csak gyerekcsíny.
2015. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"A nemi erőszak bűncselekményét - akár nő, akár férfi ellen - legtöbb esetben "fehérek" hajtják végre."


Valóban, lásd. az indiai csoportos nemi erőszakokat...

2015. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A nemi erőszak bűncselekményét - akár nő, akár férfi ellen - legtöbb esetben "fehérek" hajtják végre."


15-18 évesen több napot az előzetesben is a legtöbb esetben a "fehérek" töltenek el, mert ott jobb, mint a suliban, nem igaz?


"Úgyhogy kérném a fasiszta állatokat, nem itt kiélni a hülyeségeiket."


A szó amit keresel az nem a fasiszta, hanem a rasszista, esetleg a náci. De mind a rasszizmus, mind a nácizmus tipizálásról szól. Te a "fehérek" szöveggel tipizálsz. Én bevállalom. És te?

2015. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok.
2015. jan. 5. 18:42
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Fasizmus:"A fasiszták az adott nemzet totalitárius állammá történő egységesítésére törekedtek a nemzeti közösség tömegeinek mozgósítása révén"


Ergo fasizmus = A nemzet hatalmassá tételére tett kisérlet rossz úton.


nem voltak rasszisták.

Tanult barátom. Előbb légy tisztában a szavak, fogalmak jelentésével aztán próbálj meg újra leírni egy mondatot!

Remélem segíthettem!



Kérdésre a válasz:

Igen van felelősségre vonás, amennyiben fenn áll hogy direkt nem avatkoztak be nem pedig akadályoztatva voltak.

2015. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nemigazán fogalmaztad meg a kérdést kérdező? te mit értesz felelősségrevonás alatt? hogy válaszoljunk ahhoz tudni meg nekünk kéne ismernünk a börtön szabályzatát.


amúgy a legvalószínűbb hogy az elkövetők újra bíróság elé kerülnek. te egyébként miben hibáztatod a fegyőröket? a magyar börtöncellák nem olyanok mint az amerikai fimekben hogy belátsz a rácsokon.... inkább amolyan zárkaszerű hogy csak a kaja fér be de nagy a holttér.


meghát azért bocs de voltaképpen a raboknak 0-24 órás testőrt kéne biztosítani?(ami nekünk idekinn nem jár)arról sincs infó hogy mikor jelezte először hogy gond van

2015. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

""""""""""te mit értesz felelősségrevonás alatt?""""""""""""


elbocsátást, a vezetőket is természetesen és minden fegyveres testülettől eltiltást. minimum

2015. jan. 5. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:

és ha engem kirabolnap holnap akkor a kerület összes rendőrét kirúgják.....


no de hogy ne tűnjön szemtelennek a válasz nos vissszautalok a korábbi válaszomra:attól függ volt e lehetőségük észlelni. nyilván nem kicsi a börtön, nem láthatnak mindig mindent... néma gyereknek pedig....

2015. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

""""""""és ha engem kirabolnap holnap akkor a kerület összes rendőrét kirúgják..... """"""""


a kerület nem a rendőrségé és szabad akaratomból vagyok ott és védekezésre is felkészülhetek és el is futhatok, a zárka viszont nincs erre lehetőségem, közvetlen a fegyőrök felügyeletére vagyok bízva és ők a felelősek, ha bajom esik.

2015. jan. 5. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!