Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ellopták a biciklimet. Merre...

Ellopták a biciklimet. Merre induljak, hogy megtaláljam?

Figyelt kérdés
Magánnyomozasba kezdenék, azt mondják a szomszéd faluban árulják, alakítják át ezeket. Mint vevőként lenne értelme keresni pl kedden délután? Rendőrségen voltam, polgárőr ismerőseimnek is szóltam. Tehetek esetleg ezen kívül valamit? Dolgozom és csak legközelebb kedden délután érek rá. Nem egyedül mennék, ha esetleg látták is kié, őrá nem gyanakodnának. Ő csinálta ha át is festették is megismerné.

2015. jan. 17. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Alvázszámodat véletlenül nem tudod?
2015. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg már szétszerelték, és alkatrészenként eladták. Sajnos ha munkáról van szó nem ilyen fürgék.
2015. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg nézegess apró hirdetéseket az interneten. olx,vatera stb
2015. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs se papír se alvázszám.
2015. jan. 18. 15:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat jelent nekem az a bicikli. Vissza vásárlást is bevállalom. 6 másikért se cserélném el. Szinte vadonatúj volt. Jól felszerelt törvény által ami elő van írva minden rajta volt. Így is van rá esély, hogy szétszedték?
2015. jan. 18. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ezek nem értenek a biciklikhez, csak a szétszerelésükhöz.
2015. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!