Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A beszédhiba kizáró ok a...

A beszédhiba kizáró ok a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Rendőr szeretnék lenni.DE beszédhibás vagyok, az R-betű helyett L betűt ejtek. Vagyis a kettő keverékét(L- és R-t is).Nem nagyon szembetűnő de észre lehet venni. 13/L
2015. febr. 6. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
senki nem fog ezzel foglalkozni, megnyugodhatsz.
2015. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van jó pár közszereplő, aki beszédhibás raccsol,selypít stb.
2015. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, ez még alakulni fog. De annyiban megnövelném az önbizalmad, hogy én se tudom kimondani a nyelvem pergetésével az R-t, mint ahogy azt kéne, a torkommal képzem (talán mint a franciák), és megtanultam úgy használni, hogy senki se veszi észre a beszédhibámat.
2015. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most a kérdéstől függetlenül... Nem gáz elmenni logopédushoz, ha nem akarsz ezzel együtt élni.
2015. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
huhh. megnyugodtam. minden álmom hogy rendőr, kutyás rendőr legyek....
2015. febr. 6. 15:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj logopédushoz, 18 éves kor alatt biztosan ingyenes (talán még fölötte is, de abban nem vagyok biztos). Viszont arra készülj hogy nagy a túljelentkezés.
2015. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jártam logopédushoz. Ki is birom mondani erőltetetten. de úgy használni nem tudom...
2015. febr. 6. 15:33
 8/13 anonim válasza:
Szerintem semmi probléma nincs vele, talán a többiek fognak vele ugratni de semmi több. Maximum a pszichológiai vizsgálaton tűnik majd fel, de szerintem ott se fog senkit se érdekelni. Sok sikert a lendőlséghez :)
2015. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

kis köcsög :D

köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 6. 15:55
 10/13 anonim ***** válasza:

"Jártam logopédushoz. Ki is birom mondani erőltetetten. de úgy használni nem tudom..."


Én voltam a beszédhibás srác korábbról.

Velem is így volt, könnyebb mássalhangzó után kimondani nem?:D pl. a traktor "tr" része könnyem mint az "or". 23 éves vagyok, és nem észrevehető a beszédhibám, de ha tudsz menj el logopédushoz, azért hasznos dolog az.

2015. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!