Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek helyes az hogy a...

Szerintetek helyes az hogy a rendőrök csak akkor csinálnak valamit ha már megtörtént a baj?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte hogy valamelyik nap sétált az utcán hazafele.Mögötte ment kb 4 cigány és mindenféle finomságokat kiabáltak neki (elvágjuk a torkodat stb) Mivel az ismerősöm félt ezért értesítette is a rendőrséget menet közben hogy küldjenek ki oda valakit erre az volt a válasz hogy amíg nem történt semmi addig nem küldenek ki senkit.Tehát amíg nem folyik vér addig nem tesznek semmit


Normális ez a hozzáállás?


2015. febr. 19. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Az amerikai rendőrök meg bűnmegelőzés címszóval minden négert lelőnek, az jobb?
2015. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
De ha valamelyiket elküldöd az anyjába, 5 másodpercen belül megjelenik a TEK. Ez a nem mindegy.
2015. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"Az amerikai rendőrök meg bűnmegelőzés címszóval minden négert lelőnek, az jobb?"


Nem akarom a rendőröket védeni de ez nagyon durva túlzás.Akkor lőnek le valakit ha az gyanús mozdulatot tesz.Épp az a baj hogy a négereket pátyolgatják

2015. febr. 19. 20:29
 4/19 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat, az nem harap, az ismerősöd nem volt veszélyben.
2015. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, ki pátyolgatja a négereket ?


A kérdésedre a válasz, pedig egyszerű.

A barátod HAZUDIK.


Ha te felhívod rendőrséget, hogy 4 cigány el akarja vágni a torkodat, a rendőrség kijön. Próbáld ki, ha nem hiszed.

2015. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Látom megjött a rendőrvédő hadosztag :D


#5


Azt mégis honnan tudod hogy nem volt veszélyben az ismerősöm?Bárki aki cigány közelében van VESZÉLYBEN van főleg ha többen vannak és ráadásul fenyegetik az illetőt


#6


Nem tudom hogy az ismerősöm említette e a rendőrségnek a torok elvágos beszólást de az biztos hogy kérte őket küldjenek ki valakit mert nem érzi biztonságban magát.Miért hazudna nekem erről?Különben is ez egyáltalán nem meglepő hiszen köztudott hogy a rendőrök megbízhatatlanok

2015. febr. 20. 21:27
 7/19 anonim ***** válasza:

Atya Isten. Hány éves vagy te szerencsétlen ?



Akkor én is mesélek valamit, jó ?


Azok az emberek akiknek a gárda és hasonló más turbo magyarok kimosták az agyát, azt hiszik, hogy minden cigánytól félni kell és rendőrökre sosem lehet számítani. A komoly baj, hogy ti tényleg azt hiszitek, hogy ha valaki beszól az utcán akkor közvetlen élet veszélyben vagytok és a szemét cigányok meg fognak ölni. Amikor én anno Pesten egyetemista voltam, tudod hányszor beszóltak nekem egy-egy buli után hasonlókat, mint a barátodnak ? Egyszer nem hívtam a rendőrséget, és lááám még mindig élek.


Ki kell ábrándítsalak, Magyarországon szólásszabadság van, ezért (még ha nem is etikus) bárkit lek**va anyázhatsz az utcán következmény nélkül, a barátodnak is adott, beszólhat bárkinek az utcán, őt sem fogják bevinni.

2015. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kovpet ***** válasza:

"Magyarországon szólásszabadság van, ezért (még ha nem is etikus) bárkit lek**va anyázhatsz az utcán következmény nélkül"


Ez azért így nem igaz. Bár nyilván nem lesz ügy az ilyesmiből, de ez becsületsértés. Az életveszélyes fenyegetésnek is lehetne következménye, ha bizonyítható lenne.

2015. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tévedés, amíg nyilvános médiában nem publikálódik, addig két civil személy azt mondhat egymásról amíg akar. PERSZE CSAK EGYMÁSNAK, terjeszteni nem terjesztheti, a rágalmazás/becsületsértés ott kezdődik.
2015. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kovpet ***** válasza:

A szóbeli becsületsértés szabálysértésnek minősül, ha nem a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben hangzik el, illetve nem nagy nyilvánosság előtt történik


A rágalmazás is állna, ha az anyja nem prosti.

2015. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!