Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Hol a legjobb...

Rendőrök! Hol a legjobb szolgálni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Hol szolgáltok és mi a véleményetek róla? Illetve mi a vágyatok, hol szolgálnátok szívesen?


Én így, hogy nem vagyok rendőr, legizgalmasabb kerületnek Zuglót, 8. és a 10. kerületet tartom ilyen szempontból.


Rendőrnek milyen helyen a legjobb lenni?


Eltudom képzelni, hogy mennyi hülyével kell nyűglődni.



2015. márc. 31. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon kívül. Maradhatsz, de akkor a kormány csicskása leszel ..
2015. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha izgalomra vágysz menj szabolcsba vagy borsodba!


A nyugis,pénzes helyek a jók. 1.2.12.kerület. A velencei tó környéke is jó a balatoni helyek nem annyira,sok a cigó.

2015. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy rendőr munkája nem annyira "izgalmas" mint ahogy elképzeled. Idő nagy részét olyan jelentések gyártásával töltik amit soha senki nem fog elolvasni, rendkívül bürokratikus a rendszer, és gyakran ugyanazokat a bűncselekményeket ugyanazok követik el, miután a bíróság felmentette őket vagy csak nevetséges büntetést szabott ki rájuk...
2015. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oyan helyre menj ahol nézik is valamibe a rendőrt, nincs tul sok buncselekmeny, nincs oriasi lakossag, kevés a kamera, es van túlszolgálati lehetőség + csinálj egy nyelvvizsgát ( ez a járőr opció)
2015. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Győrben jó lenni, semmit se csinálunk hétközben, vasárnap mindenki bemegy, hogy zubogjon a pótlék
2015. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az alföldön vagyok, a szerb határtól nem messze.

Relatíve itt nyugis a dolog, mert napi 1-5 bejelentés van, de vidéken nagyon kevés rendőrrel csináltatnak sok mindent. Szóval ilyen kis rohangálós, vidd ide, hozd ide, szólj neki, idézd be, vidd el a levelet, telefonálj annak stb. Itt például úgy 15 fő lakosra valamikor egymagam vagyok szolgálatban, akkor azért kell rohangálni a 6 településen.

Sok a buta, egyre több a hiperpigmentált, de itt vidéken érzed a megbecsülést, és érzed a bizalmat, ismer is mindenki szinte név szerint. Mivel kevés a bejelentés, így a munka hatásos is.

Voltam pár napra felvezényelve Pestre, ott már az első nap elegem lett a Pesti emberekből. Mintha egy másik ország lenne, rohanó, idióta emberekkel. (Persze lehet csak belenyúltam, és pont a hülyéket vonza a rendőr).

2015. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!