Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csináljak ha zaklatnak...

Mit csináljak ha zaklatnak román állampolgárok?

Figyelt kérdés

Van egy kisbuszom a házunk előtt és naponta jönnek, becsöngetnek és meg akarják venni a kisbuszt. Ha észreveszik hogy a kertben vagyok akkor egy órát is a kerítés mellett dekkolnak és kiabálnak hogy "testvírem aggyad mán el nekünk ezt a cucu járgányt kápéba".

Mindig román rendszámű kisbusszal jönnek.


2015. ápr. 8. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérj olyan magas árat, amit úgyse adnának meg.
2015. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kaukázusi kutyát vagy dándogot. Nekem pl. egy nagyon nagy szájú, fajgyűlölő nőstény tacskóm volt (pedig nem is neveltük azzá), de mindenki futott előle, amerre látott. Még a nagydarab román cigók is. Ha egy kicsitől félnek, akkor a nagytól is kell.
2015. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
van vadászkutyám, másrészt mondtam nekik egy irreális magas árat de ő nekik van egy fix áruk azt mondogatják...
2015. ápr. 8. 20:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

- Tégy ki egy, vagy több megfigyelő kamerát. (ha nagyon low-budget-en akarsz kijönni, akkor egy olcsó teszkós kamukamerát vegyél) És rakd ki ezt: [link]

- Ha van táblafétised, akkor akár ezeket is kiteheted: [link] ; [link]

- Magasabb, zártabb kerítés.

- Mondd a haverjaidnak, hogy nyugodtan gyúrjanak nálad.

- Nyomkövető elhelyezése a kisbuszba.

- Barátkozz össze pár rendőrrel.

2015. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te romára, és nem románra gondolsz. :D
2015. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van valami oka, hogy rá vannak kattanva a kisbuszokra.
2015. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Az lesz a legjobb ha ingyen odaadod nekik a kisbuszt mivel nincs jogod megvédeni magad.A rendőrök úgysem tennének ez ellen semmit,tudod van nekik fontosabb dolguk is például ártatlan emberek bírságolása,fánk zabálása,alvás a rendőrkocsiban stb Az nem számít ha gyilkolnak,lopnak vagy rettegésben tartják az embereket ezek a bizonyos rejtett erőforrások
2015. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 qqqxxx ***** válasza:

tss fankzabalas...sztem tul sok amerikai sz@r filmet nezel lol

En a helyedben nyugodtan megmondanam nekik, h hagyjanak beken, kulonben feljelented oket zaklatasert, a rendszam alapjan.

Tobb eve nekunk is volt egy forgalombol kivont kocsi az udvarunkon, es kb ketnaponta jott vmi kover cigany hasonlo blabla szoveggel, azt is csak fenyegetozessel, meg durva beszeddel tudtam elkergetni, de utana mar nem jott ;)

2015. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
fenyegesd meg őket, hogy megátkozod őket (némely cigánnyál ez a módszer beválik)
2015. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondd azt nekik, hogy Erdélyért cserébe megkaphatják, aztán gyilkolásszad le az összes szőröstalpút!
2015. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!