Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan segítsek valakin...

Hogyan segítsek valakin akiről tudom hogy kétes emberekkel bizniszelt ami rosszul sült és rá szálltak?

Figyelt kérdés

Nem mond semmit, gondolom fél hogy megölik vagy mit tudom én, egyszer mondtam ha gond van akkor hívjon erre csak annyit mondott hogy "oké, majd szólj ha megtanultad a golyókat is kikerülni".....


Egyik haverom egyszer felhívta és viccből azt mondta neki hogy szlovák nagydarab bajszos cigányok keresik és volt náluk egy papír amire az ő neve volt írva(persze ezt csak kitalálta) de a gyerek meg úgy összefosta magát hogy akadt hangja a telefonba és egyből elkezdte hogy " pfúú b+ pfúú b+, hol vannak????? (Utána persze meg lett neki mondva hogy csak kamu, de ő nagyon komolyan vette...)


Engem meg állandóan hívogat hogy adjak neki 200 ezret meg szóljak apámnak hogy adjon neki pénzt mert majd a 2x esét kapom vissza persze nem tudtam neki adni és nem is hiszem hogy értelme lett volna, meg hogy vegyek nike aerox cipőket sokat....valaki aki ebben egy kicsit benne van el tudná mondani hogy vajon milyen kaliberű emberekkel van ez a hülyegyerek????(am sajnálom, de így nem tudok segíteni hogy nem is mond semmit)


Meg figyelik állandóan, pl amikor beszél valakivel akkor a telefonon ha rákattint a facebook üzenet adataira hogy honnan küldték akkor állandóan változik egyik pillanatról a másikra..nem értette hogy miért én meg elmagyaráztam neki hogy valószínűleg azért mert egy darab fb profilt használnak több készüléken ezek a gennyek akik rászálltak és nyilván különböző helyekről küldött üzenetekre különböző gps pontokat adnak meg akaratukon kívül a hozzá nem értésük miatt..és ezek a pontok a házuk körül vannak az utcában..pedig végig azt hitte csak 1 emberrel beszélget, de szerintem emiatt nem, csak éppen egy profilt használnak mondjuk 5-en...


Kik ezek????


2015. máj. 14. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.. Mindenkinek a saját felelőssége hogy vigyázzon magára. Baromság lenne az ő hülyesége miatt neked is sz...rba keverni magad.
2015. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De régen nagyon jó barátok voltunk, szinte családtag...

És ha bármi módon tudnék neki segíteni én megtenném, de mit tegyek?

2015. máj. 14. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, akkor ne akard tudni a dolgait, ne akard ismerni az ismerőseit és minél jobban maradj ki ebből!
2015. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, de ha tippelgetnetek kéne ezek alapján mennyire lehetnek ezek komolyak?
2015. máj. 14. 01:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg fegyverekkel mászkálnak?
2015. máj. 14. 01:02
 6/6 anonim ***** válasza:
112
2015. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!