Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nincsenek már ilyen...

Miért nincsenek már ilyen kemény kezű rendőrök?

Figyelt kérdés
Nálunk volt régen egy rendőr aki most már olyan 60 körül van de még most is tartanak tőle.Amikor valami balhé volt 2 percen belül kint volt intézkedni.Emlékszek amikor mi is jártunk kocsmába bejöttek ezek a nagy kemény romák rendeztek olyan verekedéseket hogy szétvertek mindent.Aztán egyszer bejött de úgy kivágta őket a csukott üveg ajtón mint a huzat.Kint meg úgy elverte őket hogy föl se bírtak kelni.Volt vagy 2m magas meg 120kg de olyan pofonokat osztott hogy még az is megszédült aki felsegítette.
2015. máj. 18. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Azért, mert a mai rendőrség a veleéig korrupt és szarnak a munkára.
2015. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Meg a mai rendőrségnek nincs is ekkora hatásköre.
2015. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Vagy azért, mert ha ezt ma megcsinálná, akkor másnap már fel is függesztenék és eljárást indítanának ellene bántalmazás hivatalos eljárásban bűntett miatt. És a rasszista rendőrökkel lenne tele a média...


De persze az előbbi válasz sokkal kézenfekvőbb... :)

2015. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Az első válaszra gondoltam!
2015. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Én hallottam olyat öregektől, hogy még régebben a csendőr otthagyta a kalapját a kocsmaasztalon jól láthatóan éjjelre, és már ettől nem mert senki rendbontásba kezdeni.


Ma csak a mezei állampolgárral tudnak elbánni, mert gyorshajtott vagy tilosban parkolt. Egy kerékpárlopási ügy már meghaladja a képességeiket.

2015. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Elég érdekes egy rendbontást és egy kerékpárlopási ügyet összehasonlítani...


De persze ez nem jelent akadályt... :D

2015. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
az az érdekes, hogy régen minden kis faluban voltak ilyen szuperhősök, valahol több is, gondolom, az véletlen sem lehet, hogy a papák netalán picit elferdítenék a valóságot? :DDDDD
2015. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Na igen, valószínűleg abban az időben sem volt ismeretlen a történetek eltúlzása és kiszínezése... :)
2015. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ennek én is szemtanúja voltam másképp el se hinném :)
2015. máj. 18. 22:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ma már a rendőrnek is be kell tartani a törvényeket.
2015. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!