Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma megjelent szabadnapomon...

Ma megjelent szabadnapomon két rendőr és férjem unokatestvérét keresték, nem tartottuk vele a kapcsolatot soha, mennyire zaklatna fel ha a rendőrök arról beszélnének, hogy jönnek majd még máskor is?

Figyelt kérdés

Rendezett, kétszintes családiházban lakunk egy jó környéken, javarészt értelmiségi szomszédokkal, pofámról a bőr leszakadt, hogy itt voltak a rendőrök.

Meg kellett adnom az adataimat is :O ... közalkalmazott vagyok, soha nem volt rendőrségi ügyem.


2015. máj. 7. 12:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
79%
Mi is puccos kornyeken lakunk, megis nemreg vittek el az egyik szomszedot drogbirtoklasert. Nem ertem miert ne johetne ide rendor? Amugy milyen ugyben kerestek? Az, hogy felvettek az adtaidat miert kiakaszto?
2015. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajotok ebből.

A szomszédok meg nem tudják, hogy miért jöttek.

Akár ti is tehetettek bejelentést egy lopás vagy akármi miatt.

De azért sem kell szégyenkezni, hogy az unokatesó mit tett. Nem tartjátok a kapcsolatot, nincs közötök hozzá és a dolgaihoz.

2015. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A férjem unokatestvére ellen van körözés, ő keresték itt,nem tartjuk vele a kapcsolatot, lecsúszott alkoholista.
2015. máj. 7. 12:46
 4/19 A kérdező kommentje:
Mégis visszajönnek, hiába nincs közünk hozzá.
2015. máj. 7. 12:47
 5/19 A kérdező kommentje:

A férjemet felhívtam a munkahelyén teljesen kiakadt ő is.

Mondtam neki, hogy ne a rendőrökre haragudjon, mert a dolgukat végzik csak.

2015. máj. 7. 12:49
 6/19 anonim ***** válasza:

Mivel ha olyan tettről van szó, akkor joguk van felkeresni az egész rokonságot, teljesen mindegy, hogy milyen kapcsolatban álltok vele, még ha életedben nem láttad, akkor is kifaggatnak, tényleg csak a dolgukat végzik.

Nálam pont fordítva történt, a legjobb barátnőm kicsit ellógott, és nálam is keresték a rendőrök, mert nem a rokonom, de közel állok hozzá.

2015. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vittek el már bilincsben elit lakóközösségből,mert rossz infót kaptak,utána kiengedtek,akkor is gondolhattak valamit,de nem érdekelt különösebben :) A te esetedben meg végképp nem érdekelne.
2015. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ah! Téged tévedésből vittek már el? :)

Nem lehetett semmi!!!

Legalább az elitt lakóközösségnek volt miről beszélgetnie...

2015. máj. 7. 13:00
 9/19 A kérdező kommentje:

Én amatőr módon azonnal hívtam a férjemet miután elmentek a rend őrei, remélem lehallgatásra került ahogy a férjem szidta őket, hogy minket hagyjanak békén miközben én próbáltam nyugtatni, hogy csak a dolgukat végzik. :D

Bekerülök a bűnügyi nyilvántartásba tuti...

2015. máj. 7. 13:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Szidhatod a rendőrséget, szólásszabadság van. Amíg nem a rendőrt szidod, nem tehetnek semmit. Ha nincs mitől félned, akkor ne félj semmitől, hisz megillet az ártatlanság védelme.
2015. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!