Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetek rendőr, ha pszichiátri...

Lehetek rendőr, ha pszichiátrián kezeltek?

Figyelt kérdés

Most 17 éves vagyok, és rendőr szeretnék lenni. 1 éve kezelnek a kórházban, de már semmi bajom! Boldog vagyok, mert sokat mozgok és nem vagyok ideges és depressziós sem. Nagyon sokat mosolygok, viccelődök másokkal, barátkozok, ilyesmik.

Már nem fogok sokáig járni az orvoshoz, mivel nem látom már sok értelmét.

Egyébként paranoiával és szociális fóbiával kezeltek.

Lehetséges, hogy e miatt ne lehessek rendőr 3-4 év múlva?


2015. máj. 26. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Addig kell orvoshoz járnod, amíg Ő nem látja már értelmét, mert meggyógyultál. Ne te döntsd el, hogy kigyógyultál-e a tüneteidből.

De nem hiszem, hogy felvennének rendőrnek.

2015. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A bándy Katát kellene megkérdezni-
2015. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az orvost kérdeztem, hogy miért kell még járnom. Nem válaszolt semmit, nézett és mosolygott. Magyarán:ő sem tudja, miért kell még járnom. Bár én tudom:azért, hogy legyen munkája.

Egyébként ez ennyire meghatározó? Mármint az, hogy kamaszként odajártam és 20-23 évesen nem lehetek rendőr ezért?

2015. máj. 26. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Az orvosi vizsgálaton a rendőrségi felvételinél lekérik a korlapodat, azon pedig rajta lesz ez a pszichológusi konzultáció.

Akkora túljelentkezés van, hogy emiatt biztosan már a legelején kiszórnak.


Én a helyedben nem adnám fel, mert vannak csodák. Olyan emberek kerülnek manapság állományba, hogy a fülem ketté áll.

Míg régen a helyi KMB kolléga kijött, elbeszélgetett a szülővel, veled, akár órákon át, majd átment a szomszédokhoz, elment a barátokhoz, és a végén írt egy javaslatot, vagy nem javasolt összegzést, hogy a KMB szerint megfelelsz-e. Ha azt írta, hogy nem javasolja, mert egy barátja már volt eljárás alatt, akkor már be sem hívták a vizsgálatokra...

Mára ez már teljesen megszűnt, mindenkit felvesznek, ezért mikor szembesül Gumpi őrmester a való világgal, fele rögtön leszerel.

2015. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen meggyogyultal és atmesz a teszteken semmi akadálya.
2015. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!