Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem intézkednek a...

Miért nem intézkednek a Készenléti Rendőrség vezetői?

Figyelt kérdés

Tegnap délután Perkupán(B.A.Z. megye) 3 rendőrt porrá vertek a helyi focimeccsen.

Aki itt lakik tudja, hogy egy helyi focimeccsre kész életveszély kimenni.

A térségben már odáig züllött a foci, hogy egy másik település, Szendrőlád csapata már nem is játszik meccset, mert az ellenfél tagjai nem mernek a mérkőzésen megjelenni, tavaly ennek megfelelően bajnokok lettek.

Röhej!

Budapesten vannak kiakadva, hogy a szélsőjobbosok petárdát dobálnak meg összetörnek pár kukát, itt meg késsel fenyegetik a bírót, a játékost, rendőröket vernek aztán nem intézkednek rá.



2015. máj. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Épp tegnap kérdezte valaki, hogy mit csinált az a sok rendőr Szendrőládon.
2015. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Haló te perkupai vagy mert én is halottam az úgyről?
2015. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert fosnak, gyáva szar, az összes. A mankóst leverik, de a cigányok napi szinten elverik a sünöket.
2015. máj. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A megjelent cikkek szerint a KR-nek vajmi kevés köze van a történethez. Legalábbis a rendőrveréshez. Hogy egyébként a focimeccset ki és hogyan (nem) biztosította, arról nem írnak.


A balhé nem a focimeccsen történt, hanem utána, amikor az egyik balhézó játékost az otthonából elő akarta állítani 3 edelényi rendőr. Ő rájuk támadt rá a "célszemély" és a szülei. Végül őket is előállították, és őrizetbe vették. Szóval intézkedtek a "rendőrverés" után.


Hogy egyébként pontosan mi történt, azt megint csak nem tudjuk...

2015. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jól van, nagyon szépen félrebeszéltél.

Köszönjük!

Leírtam a kérdésben, hogy ez egy tök alap dolog itt a környéken, hogy összeverik a bírót, aztán hazamennek az emberek.

A rendőröknek már eleve kint kellene lenniük!!!

Szerinted miért van az, hogy a bírók 99%-a leiratkozik ezekről a meccsekről?

Késel fenyegetik a játékosokat, ne csak a mostani esetből indulj ki.

2015. máj. 28. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy ezt most miért kellett?!


Nem lehetett volna egyszerűen csak annyit írni, hogy félreértettelek? Vagy hogy nem értettem a kérdés lényegét? Nem, rögtön azzal kell jönni, hogy "félrebeszélek", ráadásul azt is kissé bunkó stílusban.


Mint írtam, nem tudom, hogy a meccset ki és hogyan (nem) biztosította, ha senki, annak ellenére, hogy rendszeresen ilyenek vannak, akkor az valóban baj. Bár akkor viszont nem feltétlen a KR vezetőjének kell (csak) elgondolkodnia, mert ugyebár neki is van egy főnöke.


Igazából én arra reagáltam, hogy nem a meccsen történt a rendőrverés. Ennyi.


Tényleg, csak egy picit próbáljuk már egymást emberszámba venni. Nagy kérés?

2015. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!