Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vásároltam jofogáson háztól-há...

Vásároltam jofogáson háztól-háziggal elektromos babahintát 23. 000 ft-ért és nem zenél, az eladó elérhetetlen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Beszéltünk telefonon kérdeztem minden müködik rajra azt mondta igen persze, rákérdeztem pontosabban zenél, hintázik minden? azt mondta igen, szép állapotúnak is volt hirdetve, direkt drágábbat válaszoltam mert volt ennél olcsobb is, hogy biztos jó legyen. forog a körforgó, hintázik, igaz van vagy 6 fokozat és csak 1 féleképpen hintázik nem lehet gyorsítani-lassítani. Van 12 dallam de nem zenél, írtam hogy vegye vissza, de se e-mailre se telefonhivásra, se sms-re nem reagál. Szeretnék jogi lépéseket tenni, 23 ezer ft-ról beszélünk, nem apró pénz 1 havi gyesem, mit tud tenni a hatóság? Tudok lépni?

2015. jún. 13. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Javíttasd meg egy ügyeskezű műszerésszel. Ha nem akarja visszavenni az eladó, úgyse fogja. Kár időt és pénzt beleölni egy ilyen lefutott dologba.
2015. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. jún. 13. 09:05
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
hívd a tekkeseket
2015. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért én a helyedbe feljelenteném. 23 ezer tényleg nem aprópénz.


Ha tudod a nevét, fenyegesd meg, hogy elterjeszted róla, hogy csaló.

2015. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

23 ezer tényleg nem aprópénz.


de az, apró

2015. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a jofogas honlapon, le van irva mit tehetsz. Jogi ut.
2015. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezért nem veszek semmit sem online apró által, mert 95%-a úgyis átverés az egész!

Ha valami besz@rt nekem, azt nem passzolom el senkinek "jó pénzért", inkább kivágom a rossebbe.

Ha mondjuk egy Tablet-et akarok venni, megyek a MediaMarkt áruházba, és onnan veszek megfizethető áron, de MINŐSÉGIT, ÉS ZSÍR ÚJAT!

2015. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
ott is cart kapsz és elavultat kapsz
2015. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most őszintén, lesz neked kedved naponta ötezerszer végighallgatni azt a zenélő dallamot? Vagy direkt bosszúajándéknak szánod egy kisgyerekes szülőnek, mert ő is zenélő játékot vett a tiédnek? :D
2015. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát örülök a sok kedves hozzászólásnak. Azért is zavar, mert nem ebbe állapodtunk meg, és szeretném ha zenélne, másik dolog én is szeretném később eladni és vagy átverek én is valakit, és nekem lesz belőle ügyem, vagy örülhetek ha 5000 ft-ot ad valaki érte.
2015. jún. 15. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!