Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a gitárt? (Légyszíves mondjátok el a véleményeteket)

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd.
2013. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is, jo allapotban van es ennel olcsobban jobbat nem is lehetne venni. (A Squier-ek jo gitarok)
2013. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem is volt ilyen gitárom, nem nagy szám, de kezdőknek szerintem okés. Olcsóbban pedig biztosan nem kapnád meg.
2013. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Még semennyire nem tudok gitározni, csak el akarok kezdeni (nem akusztikuson) és még annyi érdekelne hogy milyen erősítőt vegyek hozzá?
2013. okt. 6. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Otthonra gyakorolni elég valami kis teljesítményű, 10-15 watt körüli. Az ilyen nagyon gagyikat, például Powerstate, Harley Benon és társai ajánlott elkerülni, viszont Marshallt sem éri meg venni, mivel ilyen kategóriában semmivel sem jobb, mint bármilyen más normális márkájú erősítő. A Fender, Peavey, Laney, Line6, Orange, Roland kis gyakorlóerősítőit például tudom ajánlani.
2013. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. okt. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!