Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek mi történhetett?

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés

Az ablakból láttam a következőt, de a hírekbe sehol sincs.

Nagy szirénázást hallottam, az utca végén megált egy mentő és egy járőrkocsi.

utána jöttek a tűzoltók is.Füst nem volt semerre. Ők is mentek és vittek valami szerszámot.

Utána elment a mentő ember nélkül. és jöttek a BÜNÜGYi helyszinelők. Aztán a hullahordók.

Szerintetek mi lehetett ott ( érdekelne mi történt a környéken)


2015. jún. 16. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Kovács Béla megnyerte a lottó ötöst, de nem szeretne a feleségének is adni a pénzből.
2015. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt viszont nem közölted, melyik városban/településen történt az eset! :D

Kérdésedre válaszolva nagy valószínűséggel az illető dohányozhatott lakásában, elaludhatott közbe, vagy rosszul lehetett, a (valószínűleg) parázsló cigi kieshetett a szájából, vagy kezéből, ezért lángra kaphatott valami.

A bűnügyi helyszínelők azért voltak kint, hogy megviozsgálják, történt-e idegenkezűség az eset során.

2015. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, most olvastam, hogy füstöt nem láttál...

Akkor én kérek elnézést! xD

Nem tudom akkor, mi történhetett.

2015. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Közlekedési baleset. Gyakran történik, a hírekben nem szokott benne lenni, mert akkor csak erről szólnának a hírek. (A tűzoltó a műszaki mentéshez kellett.)
2015. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem láttam összetört autók

amúgy sopronban 06 15-én

2015. jún. 16. 18:20
 6/11 A kérdező kommentje:
meg balesethez minek bünögyi helyszínelő
2015. jún. 16. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy hapsi felháborodott, hogy a barátja nem adott kölcsön neki egy szál cigit, erre a hapsi bedühödött, és a WC-be verte az áldozat fejét, ezután a kukába akarta tenni a holtestét, de az sajnos beragadt a WC-be, így inkább elmenekült a helyszínről.

Pár perccel később az eset után egy vendég kellemetlen szagra lett figyelmes a WC-ben, megnézte mi az, majd a személyzethez rohant, és elmondta, mit látott. A személyzet hívta a rendőrséget és a mentőket.


A tűzoltók szedték ki a testet, a mentősök megvizsgálták, majd hívták hullaházat. A rendőrök pedig a bűnügyi helyszinelőket.

(a történet kitaláció, semmilyen valóság alapja nincs)

2015. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tippelek:

-járőrök+mentők: tegyük fel bejelentés érkezett, hogy valaki napok óta nem látja jönni-menni idős szomszédját

-tűzoltók: ajtónyitás (a látott eszköz pedig legyen mondjuk force-balta)

-bűnügyi helyszínelők: bűncselekmény kizárása vagy éppen felderítése

-halottszállítók: holttest elszállítása

2015. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valaki biztos megbuggyant ebben a nagy melegben.Nekünk egyszer volt egy dilis szomszédunk.Egy ideig csak magában beszélt csendesen, de egyszer bekattant, bezárkózott a lakásába és órákon át üvöltözött saját magával párbeszéd formában, míg végül elunták a szomszédok.Kijött a rendőrség, mentők, tűzoltók, szétszedték az ajtót és elvitték szerencsétlent kényszerzubbonyban.A leírás alapján ott is valami hasonló lehetett.
2015. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor nem volt meleg
2015. júl. 7. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!