Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan történhetett ez meg?...

Hogyan történhetett ez meg? Hogy lehettünk ilyenek? Vajon újra megtörténik?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 8. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Alapból hibás a kérdésed. Én nem voltam ilyen, a családom sem volt ilyen, a barátaim sem voltak ilyenek. Abba kéne hagyni ezt a kollektív bűnösség dolgot, mert ha így fojtatódik tényleg elhiszi a nép, hogy ő már bűnös nincs mit tenni, akkor legalább vigyük végre teljesen a végső tervet
2014. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%

Ilyen válaszokra számíthatsz:

"holokamu nem volt de igény lenne rá"

"ő beszél aki a saját fajtája ellen fordult"

"túl élte még is mit rinyál"

"azért találta ki az egészet hogy ő is kapjon kárpótlást"


stb stb

2014. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Valahogy talán ez az egyik leginkább megrázó rész:

"Mondtam anyámnak, hogy már nem bírom ezt a táskát vinni. Tedd le, mondta nekem, és én egy utcasarkon hagytam azt a kis holminkat, amink még volt. A körben álló magyarok, mint a vércsék, kaptak rajta, hogy még mi van benne. De akkor már elvették a lakásunkat, üzletünket, mindenünket, akkor már semmink nem volt."


Mert itt látszik, h a kisember hogy állt ehhez az egészhez. Ez a momentum alapvetően még csak nem is bűncselekmény, mégis annyira embertelen, h nem értem, miért így történt?


Ennyire ostobák vagyunk?

2014. júl. 8. 10:51
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Látom nem érted. Mi az hogy vagyunk? Addig provokálják a zsidók az ÁRTATLAN jelenlegi generációt, míg tényleg elkezdik újra, és az durvább lesz. Muszáj ezt? 70 kicseszett éve volt, a magyarok se panaszkodnak minden nap a don kanyarban elesettek miatt nyilvánosan, pedig nekem még az egyik rokonom ott harcolt.
2014. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 4


Szóval, akkor ma már az elképzelhetetlen, hogy valakit azért rekesszen ki a magyar társadalom, mert zsidó, cigány, néger, vagy mondjuk muszlim?


Mi már nem vagyunk ilyenek?

2014. júl. 8. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

"Szóval, akkor ma már az elképzelhetetlen, hogy valakit azért rekesszen ki a magyar társadalom, mert zsidó, cigány, néger, vagy mondjuk muszlim? "


Igen elképzelhetetlen. A magyar társadalom nem fog kirekeszteni senkit. De attól függetlenül még bizonyos emberek és csoportok ezt megtehetik és meg is teszik.


Hihetetlen milyen kettős mérce van benned. Ha látsz egy cigányozó zsidózó magyart akkor az egész magyar társadalom cigányozó, zsidózó, de ha látsz egy bűnöző zsidót vagy cigányt akkor, csak ő a hibás, már ha egyáltalán őt hibásnak tartod

2014. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Ugye szándékosan húzod magadra az összes idióta fajgyűlölő állatot?


Vannak itt elegen, hidd el.

2014. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2014. júl. 8. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Ezotéria rovatba, ott jósolnak.
2014. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó bunkó vagy kérdező, hogy más nyomorán itt élvezkedsz.
2014. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!