Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetnek zaklatásért?...

Feljelenthetnek zaklatásért? Ha igen, mi történik?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk, én nem minden nap, de az utóbbi pár napban kerestem elég sokszor,szoktam neki üzenetet küldeni,van amire válaszol. Igazából csak megbeszélni akarok vele valamit. Erre jött hogy feljelentenek. 18 éves vagyok,mire számíthatok?
2015. jún. 22. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén, ha nem akarod megütni a bokád!

Zaklatásért 3 évet is kaphatsz!

Ha nem vagy büntetett előítéletű, akkor pénzbírságra, vagy próbaidőrebocsátásra számíthatsz!

Keress magadnak inkább más csajt, és felejtsd el a múltat!

2015. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban zaklatás. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2015. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feljelenthetnek, de nem kell félni ettől. Nem hinném, hogy elmenne a rendőrségre.


Engem az exem új kanja konkrétan agyon akart verni és azt is leszarta mindenki... Szóval egy ártatlan üzengetés miatt nem hinném, hogy böribe csuknának.

2015. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Böribe raknak, megtacskolnak a kancigányok a zuhanyban és 40 évesen pelenkában kell lenned, hogy ne csusszanjon ki belőled a barna nugátkrém. Úgyhogy hagy békén a lányt.
2015. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!