Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendészeti szakközpéhez...

A rendészeti szakközpéhez szükség egy érettségi vagy lehet 9. után menni oda?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs szükség. 8elemivel lehet menni.
2015. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szakközépbe általános iskola után mennek az emberek normális esetben, értelemszerűen nem kell hozzá érettségi.
2015. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A rend. "szakközép "nem olyan, mint a többi, csak 2 éves és csak érettségi utàn lehet kezdeni.


Volt szó arról, hogy bevezetnek egy olyan képzési formàt, amelyik 8 àlt. utàn megy, de nem tudom, hogy ez màr megvalósult-e.


Hívd fel a lakóhelyeden levö megyei rendörfökapitànysàg személyzeti osztàlyàt, ott megmondjàk.


A vàlasz engem is érdekel. Írd meg légyszi!

2015. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a válasz :)
2015. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok :) ! Az èn tesòm most végzett az általános sulival es ő rendészeti szakra vettek fel mint 9.es tanuló :) ! Szóval nem kell hozzá semmi más csak általános iskola bizonyítván es az orvosi vizsgálat papírjai mert aki ilyen szakra megy annak már a beiratkozásnál egyből kérik :) !! Remélem segítettem ! Puszi x Dalma x
2015. júl. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy " rendészeti fakultációs ( szakos) képzést folytató gimnázium vagy szakközépiskola". Ezek " sima", civil szakközépiskolák, aki ezt elvégzi, az nem lehet rendőr.


Ezekben van pár tantárgy, amelyek rendészeti irányultságúak, amúgy civil szakközépiskolák.

2015. júl. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!