Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 3000 embert vettek fel a...

3000 embert vettek fel a rendőrségre országosan közmunkásoktól. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Már láttam is, hogy a lakótelepeken sétálgatnak önállóan és telefonon jelentenek, ill. rendőri igazoltatásnál jelen vannak és néznek.

#közmunkásrendőr.
2015. jún. 27. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát, ha fehérek, akkor nem zavar. Bár gondolom nem... szóval aggodalomra ad okot.


Hogy miért? Nyilván mert rasszista vagyok.

2015. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Amennyi tudás kell ahoz,hogy valaki rendőr legyen,éppen megfelel.
2015. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Remélem nem cigányok, mert még a végén még nagyobb büntetés jár ha elversz egyet. :D Nem elég, hogy rasszista vagy mert elvered a hülye indiánt még hivatalos személy elleni erőszaknak is minősülhet. Ajjajj.
2015. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Mit kellene szólnom hozzá?
2015. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
forrás?
2015. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

'''100 ilyen alkalmazást kellett most aláírnom.'''



Ezt mondta az egyik megyei főrendőr, teljesen véletlenül, egy másik témában nyilatkozva, ezt csak úgy beszúrta a mondanivalója kapcsán. Azt gondolom, hogy minden megyében lehetnek ilyenek. Összeszoroztam a megyékkel és rátettem még 1000-et a Budapest miatt és amiatt, hogy az a konkrét megye nem a közmunkás-programról híres, mert arra van munka.


Mindenesetre a saját szememmel láttam egy igazoltatásnál egy ilyen szereplőt, aki az eddigiek szerint nem illett oda. Volt neki sárga mellénye és civil ruhás alul-öltözött 40-es férfi volt és egy kommunikációs eszköz volt nála. Két rendőr és az ffi. testbeszéde szerint, akkor "tanulták" egymást. Sugárzott a bizalmazatlanság a jeleneten.

2015. jún. 27. 22:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Vicc...
2015. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó, csak nézd az utakat, ahogy ott állnak, ki van ott, ha szoktál közlekedni, vidéken pályán kívól
2015. jún. 27. 23:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu. Elképzelhetetlen, maximum takarítónak. Közterületi munkára egyenruhásnak, vagy egyenruhás mellé KIZÁRT.
2015. jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Azt, hogy kevés.
2015. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!