Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Sokan szeretnének újra Határőr...

Sokan szeretnének újra Határőrséget. Te lennél Határőr?

Figyelt kérdés
Persze csak is kiképzés után, és a törvényeket betartva. Nem pedig lövöldözni meg Rambot játszani mint sokan elképzelik.

2015. jún. 28. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én lennék bármi ha megfizetnek.
2015. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Attól hogy nem önálló szervezet, még vannak határvédelmi szervek ma is.


Amúgy nem lennék, nem szeretem a veszélyt.

2015. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nőként nem,elég nekem a kisebb veszély is azokon a területeken ahol őrző-védőként dolgozok.
2015. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Ugyan azok védik a határt rendőrként.


Engem is elkapott ugyan az az ember. Először akkor amikor határőr volt és évek múlva, amikor rendőr hadnagy volt már.


Csikéria és Tompa közt. 125-ször mentem át és 125 ször jöttem vissza, egyszer megszöktem. Aztán bebuktam. Bácsalmáson bezártak 2 órára és elengedtek, 30000 büntetést fizettem tiltott határátlépésért, bírói ítélet volt, viszont ellopták a pénzemet és némi értéket a kocsimból, amit leparkoltam a kukoricásban.


Azok mind seftesek és üzletelnek amúgy. Gengszterek.

2015. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnének sokan határőrséget, sokan csendőrséget, sokan magyar FBI-t én meg stracsatellás jégkrémet szeretnék.


Attól, hogy egy szervet elnevezünk máshogy, attól még ugyanaz a Kovács II. törm fogja a feladatot ellátni, nem más.

Akik régen a határőrság állományában voltak, azok átkerültek a rendőrség álloományába. Azokon a helyeken, ahol megszűnten a határvédelmi feladatok ( schengeni határokon ) ott ezek az emberek "normális" rendőrök lettek. Azokon a részeken, ahol nem szűntek meg a határőrzéssel járó feladatok, ott ugyanazok az emberek ugyanazt csinálják, mint előtte, csak most nem ződ hanem kék ruhában és nem "HATÁRŐRSÉG" hanem "RENDŐRSÉG" van a hátukra írva. De a ruhában ugyanaz az ember van ( kivéve az azóta már szolgálatba állt új erőket).


Felőlem csinálhatunk 28 szervet, 28 országos parancsnoksággal, különféle neveken, a határőrségtől a csendőrségen át a magyar gendermarie-ig, nekem mindegy. De ami pénzt az ilyen buta átszervezésekre és átnevezésekre elköltünk azt mind mind olyan helyekről vesszük el, ahol szükség lenne rá. Az a pénz mehetne mind az állomány felszerelésére, létszámbővítésre akármire....


Olyan ez, mint a kormány váltás utáni minisztérium átnevezések... Halljak meg, ha ajtókra gyártanék névtáblát már milliárdos lennék :D

2015. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!